Elektrik zamlarından sonra madencilik yapılır mı?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
RTX 2060 ekran kartım var ve madenciliğe başlamak istiyorum. Elektriğin fiyatının da artmasıyla beraber bir ayda tek kartla ne kadar kar ederim?

Şuan 1208 mh/s kazımım var günlük 21 dolar getiriyor elektirik çıkınca 12 dolar kalıyor kazanç 12-14 dolar arasında değişiyor son bir kaç haftadır. Yani her türlü kazançlı oluyor hele birde satmayıp elde tutma imkanı olursa 4-5x bile kazanmış olunabilir ETH tekrar 4.800 seviyelerini görmeden bozdurmayı düşünmüyorum yani günlüğü 60-70 dolar civarı kar bırakmış gibi olacak.

Şuan 1208 mh/s kazımım var günlük 21 dolar getiriyor elektirik çıkınca 12 dolar kalıyor kazanç 12-14 dolar arasında değişiyor son bir kaç haftadır. Yani her türlü kazançlı oluyor hele birde satmayıp elde tutma imkanı olursa 4-5x bile kazanmış olunabilir ETH tekrar 4.800 seviyelerini görmeden bozdurmayı düşünmüyorum yani günlüğü 60-70 dolar civarı kar bırakmış gibi olacak.
Bu mantık ne kadar sağlıklı tartışılır. Madem yükselmeden satmak istemiyorsunuz komple satın kartları şu anki fiyattan ETH alın. Yükselmeden satmazsanız 4 5x kar yaparsınız :)

Bu mantık ne kadar sağlıklı tartışılır. Madem yükselmeden satmak istemiyorsunuz komple satın kartları şu anki fiyattan ETH alın. Yükselmeden satmazsanız 4 5X kar yaparsın.

Hocam yıllarca uzun vadede düzenli bir gelir getirecek sistemi niye bozayım neden satayım? 1.5 yıldır mining yapıyorum yatırdığım paranın 4 katına yakınını kazandım. Şu an bozdurmamamın nedeni en dip fiyatlarda olması normal seyrine geldi mi bozduracağım neden kardan zarar edeyim?

Geri
Yukarı