Elektrikli Bisiklet

Evet vitessizlerde sadece gaz ve fren var. Dik yokuş çıkmayacaksanız 150 kiloyu rahat taşır hatta düz yolda 70'i de görür. Tek kişi binerse düz yolda 80-90'ı görür.

İhtiyacınızı karşılayabilecek şey bir ATV.

Elektrikli bisikletin yapabileceklerini pek bilmiyorsunuz galiba, ayrıca bir bisiklet ile güvenli olarak kaç km hıza çıkabileceğinizi de pek bilmiyorsunuz.
İnanın bana canınızı tehlikeye atmaktan başka bir halta yaramaz. ,

Elektrikli bisiklet alırsanız pedalları yine çevirirsiniz her halükarda ancak size büyük miktarda destek olur motor. Yorulmazsınız.
Ve 70km hızı unutun. 40-50km'den öteye gitmemelisiniz.

Kullandığınız tekerlerklere de çok dikkat edin, araziye uygun olsun. Yol lastiği ile taşlı yola çıkarsanız sonuçları vahim olur hani.

Konuyu hortlatmıs olacam ama Saatte 350 gören elektrikli motosikletler var :D (lighting Ls 218)
Piyasada 5000 watt lık canavar elektrikliler (4 bin kağıtcık) var onlara bakmanı tavsiye ederim
Param yetmez diosan benim yaptıımı yap 250 watt ezik bi elektrikli al hurda 150 tl ye flan parçalara modifiye et (5000 watt arka tekerlek motoru al çapı büyük olsun yarıotomatiklerdeki gibi
8000 watt da beyin at 6 tanede akü tak 90'ı geçtim 100 ü devirmesse neyim

Edit: ben elektriklimi 250 watt alıp 2500 watt yaptım 5 akülü ...Araba ibresi motor ibresi ve Gps le kontrol ettim net hız 60-70

Ama tekerleklerin dağa taşa dayanabilceğini pek zannetmem tabi kros lastik takmassan :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı