Elektrikli motor önerisi

OmurOzan

Hectopat
Daha fazla  
Yuki CP-4/CP-1 shansu tarzı elektrikli ancak yürüme engelliler için olan motorlara benzemeyen şık motor önerebilir misiniz? Normal kurye motoru gibi de olmasın. Kısacası genç işi ehliyetsiz kullanılabilen bir ürün arıyorum. İyi sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yuki CP-4/CP-1 shansu tarzı elektrikli ancak yürüme engelliler için olan motorlara benzemeyen şık motor önerebilir misiniz? Normal kurye motoru gibi de olmasın. Kısacası genç işi ehliyetsiz kullanılabilen bir ürün arıyorum. İyi sosyaller :)
Aldınızmı motor hocam

Hala arıyormusunuz

Hocam Yuki YK 29 kullanıyorum 3 senedir şimdiye kadar 1 sıkıntısını görmedim aküleri 50km rahat gidiyor yani aşırı memnunum nazik motor sizi yarı yolda bırakmaz beni hiç bırakmadı geri vitesi var yokuşlarda geri gelirken çok iyi oluyor 50 kmh hız görüyor limitör var 50 de limitöre giriyor ben bu motorla çok şey taşıdım neler neler koydum motor banamısın demedi çok kaliteli motor elektirik aksamı olsun kalite kokuyor

Hocam Yuki YK 29 kullanıyorum 3 senedir şimdiye kadar 1 sıkıntısını görmedim aküleri 50km rahat gidiyor yani aşırı memnunum nazik motor sizi yarı yolda bırakmaz beni hiç bırakmadı geri vitesi var yokuşlarda geri gelirken çok iyi oluyor 50 kmh hız görüyor limitör var 50 de limitöre giriyor ben bu motorla çok şey taşıdım neler neler koydum motor banamısın demedi çok kaliteli motor elektirik aksamı olsun kalite kokuyor

Son düzenleme:
Hala arıyor musunuz?

Hocam yuki yk 29 kullanıyorum 3 senedir şimdiye kadar 1 sıkıntısını görmedim aküleri 50km rahat gidiyor yani aşırı memnunum nazik motor sizi yarı yolda bırakmaz beni hiç bırakmadı geri vitesi var yokuşlarda geri gelirken çok iyi oluyor 50 kmh hız görüyor limitör var 50 de limitöre giriyor ben bu motorla çok şey taşıdım neler neler koydum motor bana mısın demedi çok kaliteli motor elektrik aksamı olsun kalite kokuyor.

Hocam yuki yk 29 kullanıyorum 3 senedir şimdiye kadar 1 sıkıntısını görmedim aküleri 50km rahat gidiyor yani aşırı memnunum nazik motor sizi yarı yolda bırakmaz beni hiç bırakmadı geri vitesi var yokuşlarda geri gelirken çok iyi oluyor 50 kmh hız görüyor limitör var 50 de limitöre giriyor ben bu motorla çok şey taşıdım neler neler koydum motor bana mısın demedi çok kaliteli motor elektrik aksamı olsun kalite kokuyor.

Hocam öncelikle evet hala aramaya devam ediyorum, bahsettiğiniz motora baktım eminim ki çok güçlü bir cihaz ancak şeklinin çok içime sindiğini söyleyemem, siz memnunsanız sizin için ne mutlu :)

Hala arıyormusunuz

Elektrikli motor almayı düşünüyorum. 30.000 tl alacağım motor ve 2000w gücünde. B sınıfı ehliyeti 2 ay sonra alacağım. Kafamda bir sürü soru var hocam bu aküler kaç km gidiyor, motorun sigortası yaptırılamıyornuş o zaman kaza olduğunda ne yapacağız ve sizce 20.000 tlye katlanır elektrikli bisiklet alsam daha mı iyi olur? Motorun hızı ve menzili beni cezbediyor ayrıca kendim normal bisiklet kullanıyorum ve yormadığı için elektrikli biisklete gerek duymuyorum ama onun da masrafsız olması beni çekiyor. Motor alırsam çok sorun yaşarım diye korkuyorum. Bir de bunların plaka + tescil masrafı oluyormuş 1300 tl ediyor. Aküsü çıkarılabiliyor mu?

Elektrikli motor almayı düşünüyorum. 30.000 TL alacağım motor ve 2000W gücünde. B sınıfı ehliyeti 2 ay sonra alacağım. Kafamda bir sürü soru var hocam bu aküler kaç km gidiyor, motorun sigortası yaptırılamıyornuş o zaman kaza olduğunda ne yapacağız ve sizce 20.000 TL'ye katlanır elektrikli bisiklet alsam daha mı iyi olur? Motorun hızı ve menzili beni cezbediyor ayrıca kendim normal bisiklet kullanıyorum ve yormadığı için elektrikli biisklete gerek duymuyorum ama onun da masrafsız olması beni çekiyor. Motor alırsam çok sorun yaşarım diye korkuyorum. Bir de bunların plaka + tescil masrafı oluyormuş 1300 TL ediyor. Aküsü çıkarılabiliyor mu?

Hoca öncelikle km konusu benim motorum 6 akü aküler 4 aylıkken 60 km yol yaptım ama motora aküye göre degişir motora tek masrafın akü ve lastik masrafın olur ben 4 senede sadece akü ve lastik masrafı ettim sigorta konusunuda bilemiyorum plaka konusuna gelirsek ben plaka çıkarmadım öyle bir masraf etmedim sadece motorun faturası olması yeterli ve tabii ki b ehliyeti istiyorlar hocam elektrikli bisiklet işinede hiç girmeyin derim elektrikli motor alın rahat edin fakat kullanacağınız yere göre degişir b ehliyeti alacağım diyorsanız 50CC motorlara yönelmenizi tavsiye ederim aküler aşırı pahalandı fakat sizin tercihiniz tabii ki.

Hoca öncelikle km konusu benim motorum 6 akü aküler 4 aylıkken 60 km yol yaptım ama motora aküye göre degişir motora tek masrafın akü ve lastik masrafın olur ben 4 senede sadece akü ve lastik masrafı ettim sigorta konusunuda bilemiyorum plaka konusuna gelirsek ben plaka çıkarmadım öyle bir masraf etmedim sadece motorun faturası olması yeterli ve tabii ki b ehliyeti istiyorlar hocam elektrikli bisiklet işinede hiç girmeyin derim elektrikli motor alın rahat edin fakat kullanacağınız yere göre degişir b ehliyeti alacağım diyorsanız 50CC motorlara yönelmenizi tavsiye ederim aküler aşırı pahalandı fakat sizin tercihiniz tabii ki.
Büyükşehirde yaşıyorum plaka zorunlu çıkarmazsam ceza yazarlar bir de bşr ay içinde tescil ötv yapmayınca geri alıyorlar ürünü.
Ehliyeti araba için alacağım hocam 50 cc düşünüyordum geçen yıl. Araştırdım ve motorda sorunlar oluyormuş özellikle enjeksiyon sorunu. Bir de 50 ccler fazla çekmiyormuş çok yakıyormuş bağırıyormuş pek ilgimi çekmemişti. Vergisi var bunun bir de.

Büyükşehirde yaşıyorum plaka zorunlu çıkarmazsam ceza yazarlar bir de bşr ay içinde tescil ÖTV yapmayınca geri alıyorlar ürünü.
Ehliyeti araba için alacağım hocam 50 CC düşünüyordum geçen yıl. Araştırdım ve motorda sorunlar oluyormuş özellikle enjeksiyon sorunu. Bir de 50 CC'ler fazla çekmiyormuş çok yakıyormuş bağırıyormuş pek ilgimi çekmemişti. Vergisi var bunun bir de.

Hocam eğer ki büyükşehirde yaşıyorsanız dur kalk vs elektrikli motor için sıkıntı (bence) babamda cup 50CC var maşallah hiç sorun yapmadı tabii düzgün kullanırsan bakılırsa aslında fazla yakmıyor yani elektrikli gibi yolda kalırım düşünceniz olmaz yani 30.000 TL elektrikli motora vereceğinize gidin adam akkılı bir cup vs alın derim eminim pişman olmazssınız Küba ege RKS Sniper Pro modellerine bakabilirsiniz ben akü fiyatlarını sordum 1 akü 1.000 TL 6 akü 6.000 TL + işçilik ücreti motor sorun çıkarmaz eğer ki iyi bakılırsa yağını eksik etmezsen bakımlarını zamanında yaptırırsan kaliteli yağ kullanırsan üzmez seni tabii ki de sizin tercihiniz.

Geri
Yukarı