Volta VSC Elektrikli Motor alınır mı?

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Merhabalar, ilk defa elektrikli bisiklet/motosiklet alacağım. Aslında iyi bir maaşım olan bir şirkette çalışıyorum fakat günümüz 2. el araba piyasasından dolayı elektrikli motora yöneldim, beni bir iki sene kadar idare edebilecek uygun bir motor arıyordum ve 2. el pek kullanılmamış Volta VSC buldum, (fiyatı 2.000 ₺) , sıfır fiyatına göre çok uygun. İş yerim ile evim arasında 8 km yol var ve tek seferde full şarj ile beni idare edebileceğini düşünüyorum. Bunu veya her hangi bir elektrikli motor/bisiklet kullanmış olanlar varsa eğer kendilerinin yorumlarını istiyorum. Bu motoru 2. el de olsa alırken dikkat etmem gereken bir şeyi var mı acaba?

+ Her hangi bir ehliyetim yok ve benden önce kullanmış kişi ehliyetsiz ve kasksız falan 5-6 ay şehir içinde kullandığını ve hiç bir problem olmadığını söyledi, tabi ben güvenlik amaçlı kask vs. kullanacağım. Bir de internette bu modelin hız yükseltme yazılarını okudum, böyle bir şey mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğiniz araca rastlıyorum. Ara sıra a 101'e geliyor. Hız oynamasını akü ile oynayarak yapabiliyorlar. Ben tavsiye etmem. Alın normal şekilde kullanın.

Hocam dediğiniz araca rastlıyorum. Ara sıra a 101'e geliyor. Hız oynamasını akü ile oynayarak yapabiliyorlar. Ben tavsiye etmem. Alın normal şekilde kullanın.

Bayramdan önce almam gerekiyor. Alıp normal şekilde kullanırım zaten ilk zamanlar, hız yetersiz kalırsa sanayiden ustalar yardımıyla gerekli ayarları yaparım ben zaten

Gayet fiyatına göre yeterli bir araç. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hız arttırma konusuna gelirsek Standart şekilde 25 gören bir araç ancak çocuk kilidini kapattığınızda 35 km hızı görebilirsiniz.

Geri
Yukarı