Elektrikli scooter önerisi

FthBsrn

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, iyi forumlar. Bir elektrikli scooter almak istiyorum genel hayatta ulaşımım için kullanmayacağım hobi ve ufak ulaşımlar için kullanacağım. Aklımda birkaç şey var fakat pek de emin olamadım. Sizden öneri ve benim attığım ürünler hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum. Bütçem 5K ve civarı.
Şimdiden teşekkürler iyi günler.
Önerilerinizi bekliyorum. :)

Ben uzun süre araştırmam ve denemem sonucu Xiaomi'yi alacaktım, daha sonra kullanma imkanım olmayan bir yere taşındım :)

Xiaomi'nin demesine göre düşük fiyatlılar vaadedilen batarya ömrünü ve mesafeyi sağlamıyormuş.

Ben uzun süre araştırmam ve denemem sonucu Xiaomi'yi alacaktım, daha sonra kullanma imkanım olmayan bir yere taşındım :)

Xiaomi'nin demesine göre düşük fiyatlılar vaadedilen batarya ömrünü ve mesafeyi sağlamıyormuş.

Xiaomi bana da fena gelmedi ama diğerlerine baktığımda benzer özellikler ya da daha iyi özellikler ve daha ucuza ne yapacağımı bilmiyorum yani işin açıkcası.

Forumda yeniyim de acaba konuyu up'lamak için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı