Elektro Gitar Amfi Önerisi

Arkadaşlar amfi araştırması yapacağım. İkinci el bana kaliteli amfi isimleri söyleyebilir misiniz?

Gitarıniz ne ? hangi marga ve hangi model ? manyetikler stock mu ? Hangi müzik tarzını yapıyorsunuz ? Bütçeniz nedir ? Amfi ev icin mi ? Pedal setupunuz varmı ? Varsa hangi pedallar kullanıyorsunuz ? Bilgisayar destekli kayıtlar alacakmısıniz ? Müzisyenliginizin düzeyi nedir ? Bunları bilmeden birsey diyemeyiz. Kaliteli markaları soruyorsanız Vox markasınin tüplü amfilerine bakın. Peavey de olabilir. Marshall da kalitelidir ama ben peavey tonlarını severim genelde.

Rampage rapido klavye ile ilgili konu acmıssın onceden aldınmı?Eger aldıysan nasıl cıktı bende alıcagımda.Simdiden tesekkurler
Hayır almadım :). Imzamda gördüğün gibi Corsair K68 aldım. Rampage maalesef klavye konusunda hiç başarılı değil mouseları idare ediyor ama klavye ve kulaklıklar çöp almanı önermem. Onun yerine git normal klavye al daha iyi. Ama dediğim gibi paran varsa şuan 500 Tl ye corsair k68 hala duruyor.

Hayır almadım :). Imzamda gördüğün gibi Corsair K68 aldım. Rampage maalesef klavye konusunda hiç başarılı değil mouseları idare ediyor ama klavye ve kulaklıklar çöp almanı önermem. Onun yerine git normal klavye al daha iyi. Ama dediğim gibi paran varsa şuan 500 Tl ye corsair k68 hala duruyor.
Sipariş ettim bı kere önerin için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı