Elektro gitar çalışmak için ses kartı önerisi

Ses kartları gecikir. Her seferinde sürüyle ayar yapmanız gerek. Ve hassas ayarları her sederinde tutturamıyorsunuz. VST kullanımı da kolay değildir. Bezdirir adamı. Hele ekipman terübeniz yoksa ayarlamayı da beceremezsiniz, hazır presetle gitar çalınmaz.
tekrardan teşekkür ederim attığın linke bakıyorum fiyatlar uygun eğer denediyseniz ve memnun kaldıysanız siz de bi denemek isterim

Buyurun hocam, ben Vox demişim, Nux'tı o 😅.Kafa gitmiş biraz. Dediğim amfi buydu. Şu videoda da karşılaştırılıyorlar, hoşunuza giderse bir bakın;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu Steve çok salak bir adam değil mi ya? Bu arada amfi fena değilmiş.

Ses kartları gecikir. Her seferinde sürüyle ayar yapmanız gerek. Ve hassas ayarları her sederinde tutturamıyorsunuz. Vst kullanımı da kolay değildir. Bezdirir adamı. Hele ekipman terübeniz yoksa ayarlamayı da beceremezsiniz, hazır presetle gitar çalınmaz.

Hocam ses kartlarına neden bu kadar karşısınız?
Masanın üstünde duruyor kabloyu tak programı aç olay bitiyor aslında.
Daha önceden ayarladığın presetleri açarak basit bir şekilde kullanılıyor.
Bana zor gelmiyor asla hatta tonları 1 kere ayarladığın için amfiden daha kolay geliyor.

Hocam ses kartlarına neden bu kadar karşısınız?
Masanın üstünde duruyor kabloyu tak programı aç olay bitiyor aslında.
Daha önceden ayarladığın presetleri açarak basit bir şekilde kullanılıyor.
Bana zor gelmiyor asla hatta tonları 1 kere ayarladığın için amfiden daha kolay geliyor.
Ses kartına karşı olduğum nerden çıktı?
Kulaklık ile gitar çalınacaksa o masrafa ve uğraşmaya değmez.
Ayrıca Ekipman deneyiminiz yoksa bir prossesör ya da VST kullanmanızı tavsiye etmem.
Başkalarının hazırladığı ya da factory Preset ile gitar çalınmaz. Kendi tonunuzu yapabilmek için ekipman deneyimine ihtiyacınız var.

10 Watt'lık bir amfi apartmanda kimseyi rahatsız etmez bence. Ben apartmanda 50 Watt kullanıyorum. Gelen giden olmuyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı