Elektro gitar kursu nasıl bulunur?

Çevrenizdeki üniversite öğrencilerinden vs. özel ders alabilirsiniz. Para kazanmak, harçlığını çıkartmak için bu şekilde özel ders veren öğrenciler olabiliyor.

Bunu tavsiye etmiyorum. Eğitimin bir mevzuatı vardır. Bahsettiğiniz kişiler ve iyi derece gitar çalanlar da dahil olmak üzere bu konudan birhaber oldukları için paraınızı alır size sadece vakit kaybettirirler.
İyi gitar çalıyor olmak iyi eğitmen olmak ile eşdeğer bir durum değildir.

Bir teori ve sistem takip edilmeli mesela G.I.T Berklee inst. Gibi.

Bunu tavsiye etmiyorum. Eğitimin bir mevzuatı vardır. Bahsettiğiniz kişiler ve iyi derece gitar çalanlar da dahil olmak üzere bu konudan birhaber oldukları için paraınızı alır size sadece vakit kaybettirirler.
İyi gitar çalıyor olmak iyi eğitmen olmak değildir.

Bir teori ve sistem takip edilmeli mesela G.I.T Berklee inst. Gibi.
Konu sahibine yaptığım diğer önerileri gerçekleştirme ihtimalinin olmadığını yada online eğitim işine yaramadığını söylediği için bu yorumda bulundum. En mantıklısı sizin de dediğiniz gibi. Her işi bilenine gitmek gerek.

Konu sahibine yaptığım diğer önerileri gerçekleştirme ihtimalinin olmadığını yada online eğitim işine yaramadığını söylediği için bu yorumda bulundum. En mantıklısı sizin de dediğiniz gibi. Her işi bilenine gitmek gerek.

Kendimden örnek vereyim: Yirmi küsür yıldır E. Gitar çalıyorum ve yüzlerce sahne yaptım. Ancak ders verecek bir mevzuata hakim değilim. Bunun için eğitmen kursları var, Konservatuar bölümleri var. Bu konuda bir eğitim almam gerekir. Bu sebeple ders vermiyorum. Yani haddim değil.

Ancak çoğu kişi bu etiğe uymuyor. Her ders veriyorum diyene yanaşmayın zararla ayrılırsınız.
Elektrogitar için Berklee mezunu insanlar var. En iyi şekilde onlardan öğrenebilirsiniz. Mesut uğurel, Bora Uslusoy aklıma gelanler.

Geri
Yukarı