Elektro Gitar Tavsiyesi

emir dülger

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle yaşım 15. Elektro Gitar çalmak istiyorum. Önceden çok az klasik Gitar çalmışlığım var. Bugün bir gitarcıya Elektro Gitar+Amfi fiyatı sordum 500tl dedi, bana çok ucuz geldi. 600tl gibi bir bütçem var, dediğim gibi Elektro Gitara yeni başlayacağım önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ne tür müzikleri dinlemekten hoşlanırsın ? Buna uygun bir manyetik dizilimi bulmak gerek. Ayrıca nasıl bir elektro gitar kasası tipinden hoşlanırsın ? Ona göre tavsiye verebilirim.

600 Tl yi sadece gitara verebilecek olsaydın keşke. Bence amfi olarak BlackStar FLY 3 alabilirsin. Fiyatına göre güzel bir amfi. Gitara o zaman yaklaşık olarak 350 TL falan kalır. Buda az bir miktar alacağın gitar kötü olur. 2. el almayı düşün bence. :)

600 Tl yi sadece gitara verebilecek olsaydın keşke. Bence amfi olarak BlackStar FLY 3 alabilirsin. Fiyatına göre güzel bir amfi. Gitara o zaman yaklaşık olarak 350 TL falan kalır. Buda az bir miktar alacağın gitar kötü olur. 2. el almayı düşün bence. :)
Ben sadece gitar alacağım ve 400 TP bütçe var

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı