Elektro gitarı amfiye bağlamak için kablo önerisi

Anladım peki aralarında ki farklar tam olarak nedir? Yani sabit köprü ile floydrose arasındaki farklar nerlerdir? Ne gibi yan etkileri vardır? Öğrenme sürecimi değiştirir mi?

Oynak parçalar oldukları için öğrenme sürecinizi sabote ederler. Akord yapmanızı zorlaştırır, sürekli adord kaçırırlar. Bend yapmanızı zorlaştırırlar.
İleride dilerseniz o tip köpüler kullanın. Ama şart değil.

Sorun yok ortada. Ne den bahsedildiğini bilmiyorsunuz.
Gitar manyetikleri bu şekilde çalışırlar. Gürültülü şeylerdir.
Bilmediğime neye göre karar veriyorsunuz? Konuşmalar, cümleler çok iddialı gerçekten. Kaynak sordum, cevapta alamadım, hayatımı müzikle kazandım bu yaşıma kadar ama kimse tarafından böyle bilmiyorsunuz nokta olacak kadar bir diyaloğum olmadı yani..

İmzada yazana göre sizde ilgileniyorsunuz müzikle ama karşı tarafı bilmiyorsunuz diyerek bastırmak nedir tam olarak?

Bilmediğime neye göre karar veriyorsunuz? Konuşmalar, cümleler çok iddialı gerçekten. Kaynak sordum, cevapta alamadım, hayatımı müzikle kazandım bu yaşıma kadar ama kimse tarafından böyle bilmiyorsunuz nokta olacak kadar bir diyaloğum olmadı yani..

İmzada yazana göre sizde ilgileniyorsunuz müzikle ama karşı tarafı bilmiyorsunuz diyerek bastırmak nedir tam olarak?

Çünkü bilmiyorsunuz. Her şeyi bilmek zorunda değilsiniz. 30 yıla yakın süredir gitaristim. Biraz anlayalım bu işten.
Saygılar.

Son düzenleme:
Dünyayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Gitarlar böyledir.
30 yıla yakın süredir gitaristim. Biraz anlayalım bu işten.
Saygılar.
Belki de siz her şeyi doğru ve en iyi bilme hatasına düşüyorsunuzdur, bilmediğim bir konu hakkında konuşmayı sevmem.

Si-IMPACT dahil olmak üzere güncel ve eskiye yönelik birçok mixer kullandım, çeşitli yerlerde program yaptım, kalabalık gruplar içerisinde müzik yaptım, hala da hayatımı müzik yaparak kazanıyorum.

Gitar çalmıyorum ama çok arkadaşımla birlikte program yaptım.

Neyse gene de siz çok iyi biliyorsunuz, ben hatalı olayım. ;)

Belki de siz her şeyi doğru ve en iyi bilme hatasına düşüyorsunuzdur, bilmediğim bir konu hakkında konuşmayı sevmem.

Si-IMPACT dahil olmak üzere güncel ve eskiye yönelik birçok mixer kullandım, çeşitli yerlerde program yaptım, kalabalık gruplar içerisinde müzik yaptım, hala da hayatımı müzik yaparak kazanıyorum.

Gitar çalmıyorum ama çok arkadaşımla birlikte program yaptım.

Neyse gene de siz çok iyi biliyorsunuz, ben hatalı olayım. ;)

Her şeyi bildiğimi idda etmiyorum. Onu piyanist olarak; elektro gitar yorumlarken siz yapıyor gibisiniz. Yukarıda söylediğim gibi; 30 yıla yakın gitaristim. Bildiğim konuda konuşuyorum.

Mixer tecrübeniz falan ne alaka? Uçak kullanıyorum. Öyle ise; bütün motorlu taşıtlar hakkında bilgi sahibi mi oluyorum? Bu konu ile / bahsettiğimiz durum ile akalası yok tecrübenizin.

Elektro gitar ve ekipmanları alanını bilmiyorsunuz. Bu bir hakaret ya da aşağılama değil.

Saygılar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı