Elektrogitar için klasik gitar satılmalı mı?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar elektro gitarı ses kartıyla alacağımdan bilgisayar dışında hiçbir yerde çalamam.
Şu an elimde 1300 TL gibi bir para var ve şu anda benim klasik gitarim 1100 TL'ye 0 satılıyor.
Ben 800 TL'ye satabilsem taksit ile elektro gitarı alabilirim.
Sizce ne yapmalıyım?
Elektro gitarda türküleri falan çalamam büyük ihtimalle o yüzden dezavantaj olabilir.
Sizce ne yapmalıyım?

Klasik gitarla türkü mü çalınıyormuş :D. Eğer öyleyse ben 5 yıldır hiçbir şey öğrenmemişim demektir. Eğer elektro gitarla daha çok ilgileniyorsanız bence satın.

Eğer klasik gitarı sevseydiniz bu konuyu açmazdınız kalbiniz elektrodan yana gibi :D,Ben mi o mu diye soruyorsan sen zaten onu seçmişsindir diye söz var o aklıma geldi .:D

Klasik gitarla türkü mü çalınıyormuş :D.

Anladınız işte siz anlatamadım kendimi.

Eğer klasik gitarı sevseydiniz bu konuyu açmazdınız kalbiniz elektrodan yana gibi :D,ben mi o mu diye soruyorsan sen zaten onu seçmişsindir diye söz var o aklıma geldi.:D

Elektrogitar yıllardır en büyük hayallrrimden birisi.
Ben amacım bir enstrümanda ustalaşmak yerine farklı tarzlarda yeni yeni enstrümanlar öğrenmek.
Piyano ve kemanda orta düzey çalabildikten sonra ikisini de satmıştım.
Ama gitarda çok aradayım bu yüzden başkalarından tavsiye almak istedim.

Klasik gitarla türkü mü çalınıyormuş :D. Eğer öyleyse ben 5 yıldır hiçbir şey öğrenmemişim demektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalınmıyor değil; microtonal yapıyla oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı