Elektrogitar pickguard fark eder mi?

SM FILMS

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar tekrar merhaba, görselde eklediğim stratocaster gitarımın pickguardını yaşından dolayı ufak çatlaklarından ötürü değiştirmeyi düşünüyorum, ancak sorun şu ki tekrar almayı düşündüğüm (görseli eklendi) pickguard 11 delikli, benim gitarım ise eski tip 50's 9 delikli. Sorum şu, bu 11 delikli pickguardı alıp kendi gitarıma takabilir miyim, oturur mu? Boş kalacak 3 delik yerini de vida başı yapıştırarak yine tam bütün bir görüntü sağlamayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_5848.jpeg
    IMG_5848.jpeg
    167,7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_6207.png
    IMG_6207.png
    489,5 KB · Görüntüleme: 16
Vida yerleri tam tutmaz. Vidalarken kasada yeni vida oyuklarınız olacak. Pick guardı kaldırdığınızdaki boşluğa da tam oturmaz. Altta boya kusurları varsa ortaya çıkabilir. Bilginize.

Vida yerleri tam tutmaz. Vidalarken kasada yeni vida oyuklarınız olacak. Pick guardı kaldırdığınızdaki boşluğa da tam oturmaz. Altta boya kusurları varsa ortaya çıkabilir. Bilginize.

Hmm anladım hocam. Fender'in var sadece o da çok pahalı. Bu şekilde sedefli beyaz 9 delikli bulamadım bir türlü :/ o yüzden acaba olur mu ki diye yazmak istedim. Ama gitara zarar gelecekse hiç bulaşmayıp orijinal parça bakmam daha mantıklı gibi.

Geri
Yukarı