Elektrogitar ve amfi

wowgenerals

Kilopat
Evet, ciddi anlamda hevesliyim. Üniversite sınavını atlatır atlatmaz, sınav 27 Haziran'da, bir elektrogitar ve amfi satın alacağım. Bütçem 3.000-3.500 lira arası (gitar ve amfi için.) Sevdiğim grupların bazıları: Rammstein, Metallica, Nirvana, Guns N' Roses, Linkin Park... Udemy üzerinden ders alıp halletmeye çalışacağım ve hayatımda enstrüman hiç kullanmadım. Her türlü tavsiyelerinize açığım: Hoca önerisi, gitar önerisi, amfi önerisi, tavsiyeler, başlangıç için yapılıp/yapılmaması gerekenler.

Merhaba. Yıllar önce aynı hevesi yaşamıştım. Ibanez grg170dx gitar ve Yamaha ga15ii amfi kullanmıştım. Beklentilerimi fazlasıyla karşılamışlardı. Şuan fiyatlarına baktığımda bütçenize uygun olduklarını gördüm.

Merhaba. Yıllar önce aynı hevesi yaşamıştım. Ibanez grg170dx gitar ve Yamaha ga15ii amfi kullanmıştım. Beklentilerimi fazlasıyla karşılamışlardı. Şuan fiyatlarına baktığımda bütçenize uygun olduklarını gördüm.

Merhaba, çok teşekkürler. İnceleyeceğim bu ürünleri. Bu arada solak olduğumu belirtmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı