Elektrogitar yarışması için şarkı önerisi

QyWolia

Hectopat
Daha fazla  
Bana önerebileceğiniz çalımı fazla zor olmayan fakat dinlemesi zevkli şarkılar var mıdır? Stratocaster Single Coil tip bir gitar ile çalacağım. Metal, Rock belki de Blues tarzı olabilir. Seviyemi belirleyebilmeniz açısından Metallica-One, Metallica-For Whom The Bell Tolls, Model-Buzdan Şato gibi şarkıları çalabiliyorum. Solo ya da ana gitar olarak çalabilirim.

Solosu çok hoşuma giden iki şarkı var ama Türkçe ve yarışmanın dinamiklerini bilmediğim için önermeye çekiniyorum ama bir bakın bence. En azından yeni şarkılar keşfetmiş olursunuz.
Yüksek Sadakat-Katil Maktül
Yüksek Sadakat-Babamın Evinde

Solosu çok hoşuma giden iki şarkı var ama Türkçe ve yarışmanın dinamiklerini bilmediğim için önermeye çekiniyorum ama bir bakın bence. En azından yeni şarkılar keşfetmiş olursunuz.
Yüksek Sadakat-Katil Maktül
Yüksek Sadakat-Babamın Evinde
Türkçe olması bence sorun olmaz ama böyle ikon bir şarkı olsa güzel olur. Önerilerinizi inceleyeceğim.

Türkçe olması bence sorun olmaz ama böyle ikon bir şarkı olsa güzel olur. Önerilerinizi inceleyeceğim.
İkonik diyorsan Nobember Rain’in ikinci solosunu çalabilirsin. Gerçi umarım çoktan yarışma bitmemiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı