Elektronik ile ilgili Meslek Tavsiyesi

candastan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba abilerim, ablalarım.

Ben 14 yaşındayım ve kendime bir meslek belirlemek istiyorum. Meslek bilgisayar, yabancı Dil, elektronik yani içinde bir elektronik alet olmasını istiyorum. Bu yüzden mesleğimi erkenden belirleyip hedefime ulaşmaya çalışacağım.

Bilgisayardan yazılım ve donanım konusunda çok bilgili sayılmam ama temel şeyleri biliyorum. Yabancı Dil'e çok meraklıyım ve mesleğimde Yabancı Dil olmasını istiyorum.

Kısacası bilgisayar ve Yabancı Dil birlikte olan bir meslek istiyorum. Aklımda Yazılımcı ya da bilgisayar sistemleri analisti var. Önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum burada kimse sana gelip bir meslek önerisi veremez sonra biz pişman oluruz, kendi seveceğin bir mesleği bulup yapmalısın. Yabancı dil konusuna gelirsek bu devirde artık hemen hemen her işte İngilizce bilginin olup olmadığı soruluyor.

Bu meslekleri araştırmanı öneririm. Yaptıkları işleri bu meslekleri yapanlara sor. Çalışma şartlarını öğren. İmkanın var ise ziyaret et. Kendine en uygun mesleği kendin bilirsin. Bizim tavsiyelerimiz ile karar verir isen daha sonra pişman olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı