Elektronik sigara almak mantıklı mı?

krmxlk01

Hectopat
Merhaba. Puffların fiyatı çok arttı. 10000 cekimlik olanları 400-450 bandında. Puff almak yerine elektronik sigara almak mantıklı mıdır? Hiç tütün alışkanlığım olmadı. Elektronik sigaranın bana maliyeti daha mı fazla olur pufftan?

Merhaba. Puffların fiyatı çok arttı. 10000 cekimlik olanları 400-450 bandında. Puff almak yerine elektronik sigara almak mantıklı mıdır? Hiç tütün alışkanlığım olmadı. Elektronik sigaranın bana maliyeti daha mı fazla olur pufftan?
10k çekimlik 400-450 mi yeri söyleyin bizde alalım hocam daha geçen bizim arkadaş 5000 çekimi 400'e aldı.

"Sigara" kullanmak mantıklı değil.

Farkındayım hocam.

Normal tütün kullanmadıysan hiç bulaşma boş ver, hevesle alınıp sağa sola atılır diğerleri.

Elimde para varken alayım diyorum fiyatların ne olacağı belli değil. Coili olsun likiti olsun bunlar ekstra masraf mı? Puffı da aldığından beri aşırı kullanan biri değilim. Puff alıp geçeyim mi yoksa elektronik sigara daha mı mantıklı?

Valla hocam beğenen var, beğenmeyen var. Ucuz, az çekimli bir tane alıp deneyin isterseniz, beğenirseniz devam edersiniz. Ha daha az zararlı vs. diye alacağım diyorsanız hiç almayın, sigara sigaradır. Ayrıca hocam sigarayı bırakın,hayatı bırakmayın.

Geri
Yukarı