Elektronik sigara önerisi

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Selam Technopat kullanıcıları. Uzun bir zaman önce çıkan elektronik sigaralardan uzun zamandır almak istiyorum fakat bir türlü alamıyordum elime fırsat geçmişken almak istiyorum. Çok duman çıkaran bir model istiyorum "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi bir e sigara istiyorum. Aklımda smoke ailen veya smok RPM 4 var ama sadece aklımda sizin söylediğiniz modellere de açığım. Bütçe 2-3 bin civarı. Bilmediğim çok şey olabilir yeni bilgilere açığım. Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen videodaki çok üst düzey bir makine. Smok alien kullandım bir zamanlar ancak bunun yarısı kadar duman atıyor diyebilirim. Aklınızda bulunsun, başta bir hevesle alıyorsunuz ancak çok kısa sürede sıkıyor ve elinizden çıkarmak istiyorsunuz. En azından bende öyle olmuştu. Bence ilk alışınızda uygun fiyatlı bir şey alın, biraz kullanın. Eğer sıkılmazsanız üst düzey bir makine alın.

Ciğerini önemsiyorsan alma. Sigaradan daha fazla dumanı çekerek ciğerlerine daha çok zarar veriyor. Ülkemizde satış ve alış yasal değil.
Ülkemizde mentöllü sigara bile yasak ama yurtdışından 20 kartona kadar alım var? O yüzden konu dışı mesaj atmayıp öneri yapalım.

Selam Technopat kullanıcıları. Uzun bir zaman önce çıkan elektronik sigaralardan uzun zamandır almak istiyorum fakat bir türlü alamıyordum elime fırsat geçmişken almak istiyorum. Çok duman çıkaran bir model istiyorum "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi bir e sigara istiyorum. Aklımda smoke ailen veya smok RPM 4 var ama sadece aklımda sizin söylediğiniz modellere de açığım. Bütçe 2-3 bin civarı. Bilmediğim çok şey olabilir yeni bilgilere açığım. Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.
Bu kadar çok duman çıkarması lazım yani hmmm. Hangisi en iyisidir bilemem ama ciğerlerine vereceği sağlam zararlar ortada. Ciğere zarar vermeyi bırak, yok eder.

Zarar vermiyor ki ne anlatıyorsunuz? İçinden çıkan şey sigara dumanı gibi bir duman değil sadece su buharı. Bilip bilmeden yorum yapmayın.
Dostum ağızdan duman çıkaran her şey zararlıdır fakat en zararsızı elektronik sigaradır ve kalıcı hasar vermeyeni de aynı şekilde elektronik sigaradır.

Geri
Yukarı