Elektronik sigara önerisi

puxxxy1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadadşlar. Öncelikle benim ilk elektronik sigaram Vozol 6000'likti. 2-3 ay götürdü beni. Şimdi bir elektronik sigara almak istiyorum. Smok NORD 5 hoşuma gitti, önerinizi almak isterim. MTL filan DL onları bilmiyorum ama hem nargile hem de sigara içimi bir şey istiyorum hem çok duman çıksın hem çok çıkmasın onu ayarlayabileyim. Bir de bu coil değiştirme şeyi varmış 1 ay da filan o biraz maliyetli gibi. Bana önerilerinizi yazarsınız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

1 ay imkansız bir süre 2-3 hafta ortalama süredir. MTL ve DL karışımı bir cihaz yok açıkçası coil değiştirirsin his değişir ama asla MTL ve DL arası bir değişim olmaz sıkı içim istiyorsan pod alabilirsin caliburn x gibi gk2 gibi daha havadar daha dumanlı birşey istersen nord 4-5 ipx 80 alabnilirsin

1 ay imkansız bir süre 2-3 hafta ortalama süredir. Mtl ve dl karışımı bir cihaz yok açıkçası coil değiştirirsin his değişir ama asla mtl ve dl arası bir değişim olmaz sıkı içim istiyorsan pod alabilirsin caliburn X gibi GK2 gibi daha havadar daha dumanlı bir şey istersen nord 4-5 IPX 80 alabnilirsin.

Yani benim coili hep degistirmem lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı