Elektronik Sigara Önerisi

Eğer sigara kullanıcısıysan ve sigarayı bırakmak istiyorsan kesinlikle almanı önermem. Kesmiyor ve masrafı çok. Yeniden sigaraya başlıyorsun. Eğer başkalarından özenip alıyorsan yine alma. Renkli oksijen diyebilirim sana. Onun yerine derin bi nefes al :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kendin yap bende yapıcam...

Kendin yap bende yapıcam...
Bu sistemlerin hiç biri akıl karı iş değil. Sıcaklığı, pilin durumunu, likit kısmını falan hesaba katmak lazım. Yapsan bile uzun ömürlü ve keyifli olmaz. 300 400 TL ye makine alanlar boşunamı o kadar para veriyor sence :)

Almak için 2-3 ay derinlemesine araştırmıştım başlangıç-orta seviye kaliteli tavsiyem smok alien fakat sağlık açısından ben almaktan vaz geçtim. Bu cihazları kullanan evde kendi kaliteli likitini üretecek kıvama gelmiş dostlarımdan öğrendiğime göre aşırı miktarda böbrek yoruyor. Böbrekte su bırakmadığından etkisini azaltmak için iki-üç katı su içmeye başladım diyen de var, böbrek taşlarını döküyor diyende.

Kendim için değil zevk için değil. Arkadaşım sigarayı bırakıcak. Bir süre kullanıcak 1 2 yıl normal sigarayı unutana kadar. O yüzden kaliteli güvenilir bir marka soruyorum. Bütçe 200-250 TL.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı