200 TL Elektronik sigara önerisi

IsmetGunerhan23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 200 TL bütçem var ve elektronik sigara almak istiyorum fakat likit felan nedir bilmiyorum. 14 gün içerisinde iade imkanım varsa çok güzel olur aslında. Fazla duman çıkarmasına gerek yok ama genede biraz çıkarsın istiyorum :) ve kesinlikle kaliteli olsun. Teşekkürler :)

Elektronik sigaralarda hiçbir yer de iade imkanınız olmaz bunun da 2 sebebi var.
- yasal olarak satılan bir ürün değil. Fatura vs. kesilemiyor.
- sizin kullandığınız elektronik sigarayı para verip de başkası satın almaz.

200 TL bu işlem için düşük bir bütçe. Bende alien 220W var. Başlangıç olarak cihaz + piller + şarj cihazı +likit için 400 lira vermiştim ki hala piyasa bu şekilde. Kaldı ki bunu şekillendirmek çok daha masraflı. Bir sürü atomizerim vs var, bunlara zamanında 2bin TL ödemişim 2 aylık süreçte onu hesapladım geçenlerde.

Eğer normalde sigara kullanmıyorsanız hiç e-sigaraya başlamayın. Kullanıcı iseniz, bu ürüne yönelik Türkçe bir forum var, internette ufak bir araştırmayla istediğiniz bütün bilgileri edinebilirsiniz.

Elektronik sigaralarda hiçbir yer de iade imkanınız olmaz bunun da 2 sebebi var.
- yasal olarak satılan bir ürün değil. Fatura vs. kesilemiyor.
- sizin kullandığınız elektronik sigarayı para verip de başkası satın almaz.

200 TL bu işlem için düşük bir bütçe. Bende alien 220W var. Başlangıç olarak cihaz + piller + şarj cihazı +likit için 400 lira vermiştim ki hala piyasa bu şekilde. Kaldı ki bunu şekillendirmek çok daha masraflı. Bir sürü atomizerim vs var, bunlara zamanında 2bin TL ödemişim 2 aylık süreçte onu hesapladım geçenlerde.

Eğer normalde sigara kullanmıyorsanız hiç e-sigaraya başlamayın. Kullanıcı iseniz, bu ürüne yönelik Türkçe bir forum var, internette ufak bir araştırmayla istediğiniz bütün bilgileri edinebilirsiniz.
yaklaşık 30 senedir sigara kullanıcısısıyım. Fakat öyle aman aman kullanmıyorum slim bir sigara kullanıyorum ve 1 paketi 2 günde içiyorum. Fakat sigaranın kokusu gayet ağır ve kötü ağzımda kötü bir koku bırakıyor. Tadı güzel olursa ve pili sorun çıkarmassa bütçemi 300-400 TL ye çıkarabilirim. zaten 1 ayda 200 TL civarı veriyorum sigaraya düzenli olarak ve külleri yüzünden arabamda hiç içemiyorum ve çakmak derdi var yaktığımda bitirmek zorundayım. Bunlardan kurtulmak istiyorum elektronik sigara her ne kadar zararsız olsada zararı vardır diye düşünüyorum ama sigara ile arsında fark var.
SMOK AL85 uygunmudur ?
veya 300 tlye tam olarak bir e.sigara bulunurmu ?

Sigara içmeyin zararlıdır bu olayın sigarası,elektroniği falan yok ikisinin içindede nikotin var ikiside bağımlılık yapıyor 3 yıldır içiyorum bıraktım 2 yıldır içmiyorum derin nefes alabiliyorum bence içme...

300 TL'yi geçmeyecek şekilde Vaporesso Revenger bakın o zaman. İki pilli bir model ve Swag gibi Omni 2 kontrolcüsü var. Smok markası genel olarak sorunları ile bilinir. AL 85 yerine kesinlikle Vaporesso Swag tavsiye ediyorum. Smok coilleri Vaporesso ile uyumludur ayrıca. Bu açıdan da sorun yaşamazsınız.

Kesinlikle arkadaşın dediği sitelerden almayınız elektronik sigara forumu var veya facebook grubu ordan alırsanız daha ucuza denk gelir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı