Elektronik sigara tavsiyesi

Alchnes

Centipat
Daha fazla  
Sigara kullanmıyorum. Arada nargile içim tarzında kullanacağım bir cihaz ariyorum. Yanımda da taşıyabileceğimden dolayı mümkünse akıtma sıkıntısı olmayan modeller bakıyorum. Bütçem cihaz için yaklaşık olarak 1.5 2K başlangıç için cihaz önerilerinizi bekliyorum. Ek olarak güvenilir site ya da alisveris yapabileceğim yerleride söyleyebilirsrniz sevinirim.

@ard50500 görüşlerinizi bekliyorum hocam

Son düzenleme:
Sigara kullanmıyorsanız hiç bu topa girmenizi asla tavsiye etmem açıkçası.
1.5-2K arasına Argus pro,Drag x,Drag x plus,drag x pro,drag e60 alınabilir bütçeniz biraz daha çıkarsa argus xt veya argus gt3 güzel makineler.

1.5-2K arasına Argus pro,Drag x,Drag x plus,drag x pro,drag e60 alınabilir bütçeniz biraz daha çıkarsa argus xt veya argus gt3 güzel makineler.
Teşekkür ederim hocam

Tavsiye ettiginiz site yada satici var mıdır?

Sigara kullanmıyorum. Arada nargile içim tarzında kullanacağım bir cihaz ariyorum. Yanımda da taşıyabileceğimden dolayı mümkünse akıtma sıkıntısı olmayan modeller bakıyorum. Bütçem cihaz için yaklaşık olarak 1.5 2K başlangıç için cihaz önerilerinizi bekliyorum. Ek olarak güvenilir site ya da alisveris yapabileceğim yerleride söyleyebilirsrniz sevinirim.

@ard50500 görüşlerinizi bekliyorum hocam.

@ququleta hocam size yardımcı olacaktır.

Drag X, Vaporesso revenger (güncel kullandığım cihaz.) eğer daha küçük bir şeyler isterseniz Smok Nord 4'te önerebilirim. Hepsi Türkiye'de rahatça bulunan, gayet de popüler cihazlar. Fakat sağlığa zararlı unutmamak da fayda var.

Geri
Yukarı