Eleştiri kanalı için öneri

Ateizm derneği ve erdoğan dava açtı ayrıca İslam ile dalga geçmiyordu radikal İslam'cı kesim ile dalga geçiyordu diye biliyorum.

Erdoğan derken cumhurbaskani olan değil mi?

Aslında bende düşünüyorum YouTube ama konseptim biraz riskli ve linç yiyeceğim için başlamıyorum.

CS:GO zaten bitti bende hileli çekmek istiyorum ama emin değilim.

Yabancı dil bilmiyorsan öğren. Diksiyonun kötüyse iyileştir. Düşüncelerin beğenilirse, üstün insan hissetme kendini. Ego tatmini için bu işi yapma. Eleştirdiğin şeylere dönüşme. Belirli çizgilerin olsun. Eleştirmek için eleştirme. Mantıklı açıklamalar sun. İnternetteki "abilerden" duyduğun şeyleri anlatma. Fikir sun ve geri dönüş almaya çalış. Yanlış olduğun yerlerde yanlışını düzelt. Alçakgönüllü ol.
Yabancı dilim pek iyi olmasa da derdimi anlatabilecek kadar İngilizcem var. Diksiyonum iyi sayılır. Kendimi ne üstün, ne de düşük hissediyorum. Ben hiç bir zaman çizgimden dışarı çıkmam(İnşallah). Gereksiz eleştiriler yapmam. Kahve dayılarının laflarıyla işe kalkışmam. Hatamı her zaman kabul ederim.

Teşekkürler öneri için..

Ayrıca, her şeyin eleştirmeni olmak da inanılmaz saçma bir mantık bana kalırsa. Eleştiri kanalı yerine, gündem hakkında muhabbet kanalı demek gerekiyor bence. Her konuda eleştiri yapabilecek kapasitede ve yetkinlikte birisi olamaz çünkü. Oyun eleştirmeni, fantastik roman eleştirmeni vs olursun da, eleştiri kanalı diye her şeyin eleştirmeni nasıl olursun onu bilemiyorum. Eğer böyle her konuda kendi görüşünü bildireceğin bir kanal açacaksan, söylediklerinin kendi görüşün olduğunu unutma. Her konunun uzmanı değilsin, her konuda yetkinliğin yok, elbet yetkin olduğun alanlar vardır fakat dediklerinin sadece kendi fikirlerin olduğunu unutma.

Amacın kaliteli içerik üreticisi olmak mı yoksa sadece belirli bir kitleye hitap etmek mi bilmiyorum. Ancak bunlardan ilki ise bana kalırsa uzmanı olduğun veya iyi olduğunu düşündüğün bir konuda yapılmış içeriklerin eleştirisini, incelemesini, yorumunu yapman daha güzel olacaktır. Hem daha kaliteli içerikler ortaya çıkarırsın.
Yabancı dilim pek iyi olmasa da derdimi anlatabilecek kadar İngilizcem var. Diksiyonum iyi sayılır. Kendimi ne üstün, ne de düşük hissediyorum. Ben hiç bir zaman çizgimden dışarı çıkmam(İnşallah). Gereksiz eleştiriler yapmam. Kahve dayılarının laflarıyla işe kalkışmam. Hatamı her zaman kabul ederim.

Teşekkürler öneri için..
Yabancı dili şunun için önermiştim aslında, yabancı dil sayesinde dünya gündemi hakkında olayları da takip edebilirsin, olaylara bakış açın daha geniş olur ve Türk genel kitlesine de farklı bir bakış açısı sunma olasılığın artar. Yeni fikirler sunma olasılığın artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı