Eleştiri/Podcast Kanalı Açmak

Sadece Enes kanalına göre yapabilirsiniz oda podcast kanalı hem de Türkiye'nin en iyi.

Türkiye'nin en iyi demeniz komik olmuş. Adamın diksiyonu berbat ve en ufak eleştiride hemen kitlesini onu eleştiren kanala saldırıyor ve ağlıyor. Eskiden slime videoları vardı zaten. Adam ne popülerse onu yapma derdinde.

Kısa bir video hazırladım. Arkadaki gameplayin görüntü kalitesini 720p ye almayı unutmuşum ve konuşurken biraz mikrofona üflemişim. Acemilikten ufak hatalar. Birdahaki videolarda düzelteceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısa bir video hazırladım. Arkadaki gameplayin görüntü kalitesini 720p ye almayı unutmuşum ve konuşurken biraz mikrofona üflemişim. Acemilikten ufak hatalar. Birdahaki videolarda düzelteceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Biraz hızlı konuşuyorsunuz gibi geldi onun dışında gayet güzel.

Duraklamalar ve diksiyonda biraz hata var gibi. Mikrofon kalitesi idare eder seviyede ancak geliştirilmesi lazım.

Kısa bir video hazırladım. Arkadaki gameplayin görüntü kalitesini 720P'ye almayı unutmuşum ve konuşurken biraz mikrofona üflemişim. Acemilikten ufak hatalar. Birdahaki videolarda düzelteceğim.

Çok hızlı konuşuyorsunuz. Biraz daha yavaşlatın olacak bu iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı