Elf Bar BC7000 tam şarj olduğu nasıl anlaşılır?

mehmet.emre46

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Elf Bar BC7000 aldım. Şarjı bitti ve şarja takınca soketin etrafında mavi bir ışık yanmaya başladı. Tam şarj olunca bu ışık mı sönecek veya öyle değilse tam şarj olduğunu nasıl anlayacağım?

Tam şarjda söner fakat tam şarj pek önerilmiyor hele ki orijinal değilse ürünün.

20-30 dakikayı geçmesin bence, sahteyse elinizde veya cebinizde patlamasın.
Hele ısındığını fark edersen kesinlikle izin verme ve belirli süre kullanma.
Sahte mi bilmiyorum ama çok şüpheliyim. Bildiğin orjinal satış yapan bir yer var mı ? Bu siteden biri gastlylikit.org sitesini önermiş ama bilemedim.

Peki ne kadar şarj etmemi önerirsin?
Bende Elf Bar yok ama neyle şarj ettiğine bağlı. Ben USB'den 1 amperle 25-30 dk arası ediyorum. Adaptör olursa 15-20 dk.

Sahte mi bilmiyorum ama çok şüpheliyim. Bildiğin orjinal satış yapan bir yer var mı ? Bu siteden biri gastlylikit.org sitesini önermiş ama bilemedim.
Elf Bar'ın sahtesi çok piyasada. İlla orijinal olsun dersen Vozol falan tercih edebilirsin onun sahtesi daha az.

Bende Elf Bar yok ama neyle şarj ettiğine bağlı. Ben USB'den 1 amperle 25-30 dk arası ediyorum. Adaptör olursa 15-20 dk.
Bilgisayarın usb yerine taktım ne kadar güç veriyor bilmiyorum.

Elf Bar'ın sahtesi çok piyasada. İlla orijinal olsun dersen Vozol falan tercih edebilirsin onun sahtesi daha az.
Peki orjinal vozol nereden bulacağım bildiğin bir yer var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı