Elf Bar mavi ışık yanıp sönüyor

• Konuyu başlatan 518900
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 35B

518900

Decipat
1500 çekimlik Elf Bar var. Bende 1500 çekim bitmesi imkansız, ne yapmam lazım ne olabilir? Duman gelmiyor mavi ışık yanıp sönüyor. Biraz bekledim bir kere çektim 2. de duman azaldı.

Dosya Ekleri

• IMG_20221204_165239-01.jpeg
    IMG_20221204_165239-01.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 529
Son düzenleyen: Moderatör:
Işığın yanıp sönmesi genellikle makinenin şarjının bittiği anlamına geliyor. Altındaki yerden şarja takın, sonra bitene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bende elf bar bc5000 var bu sabah bi anda calismamaya basladi sarja taktim kirmizi isik yaniyor yani sarj oluyor gösteriyor ama duman sensörü calismiyor galiba duman gelmiyor yardimci olur musunuz

Likit doldurdum zaten alali 2 gün oldu 2 günde likitin biticegini zannetmiyorum normal calisir durumdayken duman cekerken alttan maci isik yaniyordu duman sensörü ju sendörle coili atesliyor ama sonradan yanmamaya basladi coil ateslenmiyor ve duman gelmiyor duman sensöründe sikinti oldugunu düsünüyorum ama nasil tamir edilir bilemiyorum

Likit doldurdum zaten alali 2 gün oldu 2 günde likitin biticegini zannetmiyorum normal calisir durumdayken duman cekerken alttan maci isik yaniyordu duman sensörü ju sendörle coili atesliyor ama sonradan yanmamaya basladi coil ateslenmiyor ve duman gelmiyor duman sensöründe sikinti oldugunu düsünüyorum ama nasil tamir edilir bilemiyorum
Duman sensöründe sıkıntı olmaz pili bitmiştir ben elf bar tavsiye etmiyorum herkes aynı sorunu illaki yaşıyor

dostum muhtelemelen pamuğun içindeki tel tetiklenmiyodur. bilen birini bulup göstersen iyi olur. komple bozabilirsin yoksa.

Elf Bar LB5000 aldım 2. gün ilk başlarda az nefes ile çektiğimde sorun olmuyordu şimdi ise az çekim yapamıyorum derin nefes ile çektiğimde ise mavi ışık sürekli yanıyor ben çekim yapmasam bile kendi kendine ateslemeye devam ediyor sök tak mi yapsam düzelir ne yapmalıyım?

Geri
Yukarı