Elgato 4K60 S+ ses duyma sorunu

Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar, 4K 60FPS kayıt almak istediğim için bu cihazı satın aldım. Fakat HD60s in aksine bu cihaz da 200MS delay var. Delay olayını oyun sesi mikrofon kamera vs her şeyi senkronize ederek çözdüm. Fakat kulağıma gelen ses delaylı geliyor. Yani ekranda gördüğüm ile duyduğum delaylı geliyor. Yayına veya kayıta sorunsuz gidiyor. Bende sorunu monitöre kulaklık takarak çözdüm. Yinede bu şekilde çözmek istemiyorum. PC'den delaysız duyma imkanım yok mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de 4K60Pro MK2'de yaşıyorum uzun uzun araştırmama rağmen herhangi bir sonuca varamadım. Görüntü ses senkronize olmuyor yayın PC sinde. HD60s de bende sıkıntısız kullanıyordum.Sanırım bir çözümü yok bu sorunun.

Aynı sorunu ben de 4K60Pro MK2'de yaşıyorum uzun uzun araştırmama rağmen herhangi bir sonuca varamadım. Görüntü ses senkronize olmuyor yayın PC sinde. HD60s de bende sıkıntısız kullanıyordum.Sanırım bir çözümü yok bu sorunun.

Ben bu sorunu şimdilik kulaklığı monitöre takarak çözüyorum. + OLARAK steelseries arctis 7 nin alıcısını pc ye takıp çift taraflı 3.5mm jack hem monitöre diğer ucunuda alıcının 3.5mm jack girişine taktığımda hem pc hemde ps4 ü aynı anda duyabiliyorum gecikmesiz.

@KINGSHOT son updatelerde sorun düzeltildi sanırım en azından bende düzeldi. Driver güncelleyip deneyebilirsin düzelmemişse bana ulaşırsan farklı yöntemlerle çözmeye çalışırız.

@KINGSHOT son Update'lerde sorun düzeltildi sanırım en azından bende düzeldi. Driver güncelleyip deneyebilirsin düzelmemişse bana ulaşırsan farklı yöntemlerle çözmeye çalışırız.

Aslında benim sesten çok daha farklı bir sorunum var. 4K60s+dan düzgünce bir kayıt alamıyorum PC'den. Ne ile alakalı olabilir? 3 ekran kullanıyorum. 240Hz (Elgato 60Hz) ve 120Hz TV. Sanırım bu Hz olayında bir şey var tam emin değilim ama düzgün video çekemez oldum ne PC'ye bağladığımda ne de SD Card ile çözümün varsa yazabilir misin? @Xalionis

Aslında benim sesten çok daha farklı bir sorunum var. 4K60s+dan düzgünce bir kayıt alamıyorum PC'den. Ne ile alakalı olabilir? 3 ekran kullanıyorum. 240Hz (Elgato 60Hz) ve 120Hz TV. Sanırım bu Hz olayında bir şey var tam emin değilim ama düzgün video çekemez oldum ne PC'ye bağladığımda ne de SD Card ile çözümün varsa yazabilir misin? @Xalionis

Düzgün video çekememekten kastın nedir, görüntü mü yırtılıyor veya takılıyor?

@KINGSHOT son updatelerde sorun düzeltildi sanırım en azından bende düzeldi. Driver güncelleyip deneyebilirsin düzelmemişse bana ulaşırsan farklı yöntemlerle çözmeye çalışırız.
aynı ürünü satın aldım ve sorun yaşıyorum müsait isen sana bir kaç soru sorabilir miyim ?

Geri
Yukarı