Elimde arkadaşımın IP adresi var

Belirli büyüklükte dosyalar atabilir fakat karşı taraf her büyüklükteki dosyaya cevap vermeyebilir bu yüzden timeout yiyebilir. Ama yinede tek bir bilgisayar üzerinden olduğundan yinede çok farketmeyecektir :).
Tek bir bilgisayarımız olsa fakat CPU gücümüz yüksek ve internetimiz iyi olursa (Örneğin 35-50 Mbps download, 5-10 Mbps upload.) yapılabilir mi bu?

Belirli büyüklükte dosyalar atabilir fakat karşı taraf her büyüklükteki dosyaya cevap vermeyebilir bu yüzden timeout yiyebilir. Ama yinede tek bir bilgisayar üzerinden olduğundan yinede çok farketmeyecektir :).
Kendi bilgisayarı üzerinden kısıtlı internet ile attığı hiçbir dosyaya cevap alamaz. Dediğiniz gibi bir fark olmaz.
Tek bir bilgisayarımız olsa fakat CPU gücümüz yüksek ve internetimiz iyi olursa (Örneğin 35-50 Mbps download, 5-10 Mbps upload.) yapılabilir mi bu?
Yapılamaz. Burada bahsedilen internet değerleri Megabyte değil Gigabyte.

@Zakramoreas İşte şimdi zararlı yazılımların neden üretildiği az bir şey belli oldu. Uzun zaman önce görmüştüm, adamlar etraftaki güvenlik kameralarına sızıp başka sunuculara atak yapıyordu, bizi izlemekle derdi yok adamların. :D
Darkcomet indirmeyi planlıyorum😀
Ya ben de onu denemeyi düşündüm ama nereden indirirsem indireyim VirusTotal'e yükleyinde 20 tane trojan buluyordu, güvenemedim ve elimi sürmedim.

1593539428753.png

Biraz mizah yapalım dedik, zaten otomatik takibe alıyor, bunu düşünemeyecek kadar düşüncesiz moderatör arkadaşımız mesajı silip uyarı atmış. Şimdi bunu yazdım diye de Uygunsuz Uslüp'den yasaklanacağım ya da bir yazım hatamı bulacak. Sürekli yaşıyorum artık bunu. Yahu akşam akşam biraz samimi ortam olmuş işte gülmüşüz, ne var bunda batıyor mu moderatör arkadaş? Allah'ım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı