Elimdeki G304 sahte midir?

Tamir görmüş ya da 14 gün iade kapsamında üzerinde oynanmış bir cihaz almış olabilirsiniz.

• G HUB'da gözüküyor mu, kulaklık? Bazı çok eski cihazlarda ya da G HUB'da tam olarak desteklenmeyen cihazları yüklemiyor.
  • Bu cihaza göre değişiyor. Mesela M171 taktığım zaman Logitech Options'u yüklüyor.
  • Mesela bende de G332 var lakin G HUB'da gözükmüyor. Aynı şekilde bağladığım zaman yüklemiyor. Yazılım desteği olanları yüklüyor sadece.

Evet gözüküyor.

1654778402647.png

Arkadaşlar ürün elime ulaştı lightspeed teknolojisi neredeyse eski DeathAdder essantial farem gibi yani gecikme hissetmedim. Almak isteyenlere G305 yerine G304 öneririm sadece kutudaki yazılar Çince veya Japonca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet gözüküyor.

Eki Görüntüle 1413864

Arkadaşlar ürün elime ulaştı lightspeed teknolojisi neredeyse eski DeathAdder essantial farem gibi yani gecikme hissetmedim. Almak isteyenlere G305 yerine G304 öneririm sadece kutudaki yazılar Çince veya Japonca.
Sana bir soru sorabilir miyim? Bu fareyi eline alıp salladığında makro tuşlarında ses duyuyor musun? Makro tuşları bana biraz gevşek geldi, senin farende nasıl?

Geri
Yukarı