Elime uç girdi

erenişte

Yoctopat
Daha fazla  
Baş parmağıma 4. sınıfta kurşun kalem ucu girdi bende bir şey olmaz diye 8. sınıfa kadar unuttum, sadece çok yakından görebiliyordum.
Geceleri rahat uyuyamıyorum bir şey olursa diye lütfen cevap verin, bir şey olur mu veya önemli bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baş parmağıma 4. sınıfta kurşun kalem ucu girdi bende bir şey olmaz diye 8. sınıfa kadar unuttum, sadece çok yakından görebiliyordum.
Geceleri rahat uyuyamıyorum bir şey olursa diye lütfen cevap verin, bir şey olur mu veya önemli bir şey mi?

4. sınıftan 8. sınıfa kadar nasıl o acıyla yaşadın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Annenize bir iğne verin ve alsın. Çok derinde ise doktora gidin. Bir şey olmaz fakat çıkarmanız iyi olacaktır.

Ben acımasından korkuyorum yoksa çoktan anneme söylerdim
Acıtmıyor ya bana da çok oldu. Şu an 9. sınıfım. 8. sınıftan beri taşıdığım bir uç varmış yazın çıkarmıştım. Acıtmıyor fakat rahatsız edici.

Peki eğer böyle durmaya devam ederse ileride nasıl sorunlarla karşılaşabilirim
Acıtmıyor ya bana da çok oldu. Şu an 9. sınıfım. 8. sınıftan beri taşıdığım bir uç varmış yazın çıkarmıştım. Acıtmıyor fakat rahatsız edici.

Yani siz çıkartırken nasıl acıdı (dürüst olun)

Ben acımasından korkuyorum yoksa çoktan anneme söylerdim.

Peki eğer böyle durmaya devam ederse ileride nasıl sorunlarla karşılaşabilirim.

Yani siz çıkartırken nasıl acıdı (dürüst olun)

İğne sokarken acımıştı. Yavaşca yatay bir biçimde ince ince sokarak çıkartıyorsun. Annen biliyordur zaten. Bilmiyorsa doktora gitmende fayda var.

Acıtmıyor çok. İğne acısı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı