Elimi falçata kesti

Swerve6363

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben parkta arkadasımla otururken yerde parlak bir şey gordüm elime aldım cöpe gidiyordum atmak icin parkta çocuklar oynuyor diye sonra ben attıktan sonra bir anda elimi kesti kesti. Derken bayağı kucük bir cizik attı biraz paslıydı jilet sizce bir şey olur mu? Kücükken 2 sınıftayken tetonoz asısı olmustum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birşey olmaz kendini halsiz falan hissedersen hastaneye gidersin.
Asker adamlar bomba yiyor yaşıyor senin küçük sıyrığın canını değil kılına dokunmaz.
Kardeşim Clostridium Tetani nedir biliyor musun? Ölüm prelevansı hakkında bilgin var mı? Bu adam senin lafınla aşı olmazsa ve ölürse nasıl hesap vereceksin? Bu sorumluluğu nasıl alıyorsun? Bilginiz yok fikriniz var.

Kolonyağ ya da tentürdiyot ile temizleyin.
Deri bütünlüğü bozulduktan sonra bakteriler kana karışır. Bu işlem yaranın iltihaba karşı koruma sağlar tetani bakterine karşı koruması olmaz. Yanlış bilgi vermeyin .

Kardeşim clostridium tetani nedir biliyor musun? Ölüm prelevansı hakkında bilgin var mı? Bu adam senin lafınla aşı olmazsa ve ölürse nasıl hesap vereceksin? Bu sorumluluğu nasıl alıyorsun? Bilginiz yok fikriniz var.

Deri bütünlüğü bozulduktan sonra bakteriler kana karışır. Bu işlem yaranın iltihaba karşı koruma sağlar tetani bakterine karşı koruması olmaz. Yanlış bilgi vermeyin.

Hocam ben küçükken ası olnustum ama şu an gidip olmalı mıyım?

Hocam ben küçükken ası olnustum ama şu an gidip olmalı mıyım?
Kardeşim kaç yaşında olduğunu bilmiyorum çocukken dediğin ne zaman böyle anamnez olmaz. Vakit kaybetmeden hastaneye gideceksin başından geçenleri anlatacaksın. Daha gitmediysen demek ki canının pek kıymeti de yok, boşa çabalıyoruz.

Kardeşim kaç yaşında olduğunu bilmiyorum çocukken dediğin ne zaman böyle anamnez olmaz. Vakit kaybetmeden hastaneye gideceksin başından geçenleri anlatacaksın. Daha gitmediysen demek ki canının pek kıymeti de yok, boşa çabalıyoruz.

Hocam istersenin bir fotograf atayım bakın bir enfeksiyon kapmısmı kapmamısmı Chrome'dan bakında yüzeysel yaradan tetonoz olmaz diyor.

Bu hocam

Dosya Ekleri

• IMG_20230827_062224.jpg
    IMG_20230827_062224.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı