Elite dangerous kabin modülü nereden bulunur?

Trolen

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna yeni yeni başladım normal görevlerden ilerledim fakat yolcu taşıma görevi için gerekli olan kabin modülünü bulamıyorum. Satın alma menüsünde gözükmüyor özel bir görevle mi açılıyor bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğun istasyonda satılmıyor olabilir. Linkten aramak istediğin modülü ekleyip "Near star system" yerine bulunduğun konumu yazıp aratırsan modülün mevcut olduğu istasyonları listeleyebilirsin.

Bulunduğun istasyonda satılmıyor olabilir. Linkten aramak istediğin modülü ekleyip "near star System" yerine bulunduğun konumu yazıp aratırsan modülün mevcut olduğu istasyonları listeleyebilirsin.

Hocam çok teşekkür ederim 2 gündür rehber videolarına bakıyorum şu basit detayı kimse söylemedi ya da ben kaçırdım bilmiyorum verdiğiniz yöntemle buldum şimdi.

Ben de şöyle destek çıkayım size. Aşağıdaki linkleri sabitleyin tarayıcınıza bence. Başucu ışığı gibi destek olurlar zor zamanda veya kafanız karıştığında :)

Ships (Gemilerin wiki sayfası, istediğiniz geminin istediğiniz özelliklerini tek liste halinde görebilirsiniz sayfayı alta kaydırdıkça.)

Ships | Elite:Dangerous | INARA (Bir başka gemi tanıtım sayfası, ancak hangi gemiye hangi modüller vs takılır çok daha detaylı ve temiz bir görüntüsü var. INARA sitesini her anlamda zaten bol bol kullanacaksınız)

Elite: Dangerous Index (Bu arkadaş da rota hesaplayıcısı bir bakıma. Ek olarak geminizde yakıt çekme modülü varsa hangi rotalarda hangi yıldızlardan yakıt çekilir, nötron yıldızları nerelerdedir gibi şeyleri hesaplar ve gösterir. Başka detaylı kullanım amaçları da var ama oyunda yenisiniz, şimdilik kafanız karışmasın alışana kadar. Zaten oynadıkça keşfedeceksiniz)

E:D Tools (Eğer oyun içinde mining vb toplama işlerine girerseniz nadir kaynakların nerede çıktığını, nerelere satıldığını vs gösterir. Kullanışlı bir sitedir.)

Elite: Dangerous HUD colour theme editor (Gemi içi HUD renklerinizi değiştirmenizi sağlayan bir site.)

Bu renk değişimi için EDHM adlı bir uygulama da var. Github'da bulabilirsiniz. Daha detaylı işçilik çıkartabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı