Elite R5 7600 RTX 4070Ti sistem nasıl?

awaree

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kasa toplamak istiyorum. Şöyle bir sistem buldum. 5200mhz'leri 5600e çekmekten başka öneriniz var mıdır bu sistemde? Sistem sizce nasıl? Daha iyisi daha fiyat performanslısı varsa linklerinizi bekliyorum. 4070 ekran kartlı sistem önerilerinize de açığım daha f/p sistemler varsa. Teşekkürler. Bütçe 35-42k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, kasa toplamak istiyorum. Şöyle bir sistem buldum. 5200mhz'leri 5600e çekmekten başka öneriniz var mıdır bu sistemde? Sistem sizce nasıl? Daha iyisi daha fiyat performanslısı varsa linklerinizi bekliyorum. 4070 ekran kartlı sistem önerilerinize de açığım daha f/p sistemler varsa. Teşekkürler. Bütçe 35-42k.
Bu fiyata daha iyisi toplanır belki. @messinicocugu

Monitör için 2K mı 4K mı?

Deep Cool PQ850M 850 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (daha iyi bilen biri yorum yapsın PSU’ya)
Bu aistem ne kadar hocam yetiyorsa bunu alın.

Son düzenleme:
Bu fiyata daha iyisi toplanır belki. @messinicocugu

Monitör için 2K mı 4K mı?

Deep Cool PQ850M 850 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (daha iyi bilen biri yorum yapsın PSU’ya)
Bu aistem ne kadar hocam yetiyorsa bunu alın.
hocam ne yaptın sen bütçe 50k demedik yahu. yine de teşekkür ederim. ram için de 5600 tercihim

Yeni konular

Geri
Yukarı