Elite V3 PSU nasıldır?

Ben kendim kullanıyorum. Fanları sesli çalışıyor, onun dışında sorununu görmedim. Ama internette bir sürü coil whine sorunu olduğunu söyleyenler var. Biraz şans meselesi.

Sanırım yük altında biraz sesli çalıştığını duymuştum. Onun dışında 80+ olmamasından başka problem yok diyorlardı.
Kullanan bir yakınım var, sorunlar yaşıyor çökme gibi. Ama bu herkeste olacak bir şey değil genel bir sorunu var mı bilmiyorum onun için bir şey diyemeyeceğim.
Hocam hangi bileşenlerle kullandığına bağlı bence. Bu PSU en fazla RX 5600 XT'ye yeter diye düşünüyorum.

Bu PSU alınır mı? Bazı yerlerde patlar falan dediklerini duymuştum. Doğru mu?
kendim kullanıyorum sesli çalıştığını fark bile etmedim belki de cadde kenarında oturduğum içindir.Neyse geçelim ürün +80 değil fakat +78 değerinde çalışıyor.Cooler master yetkilileri bahsetmişti. @Cooler Master Türkiye

İnternette çok olumsuz yorum vardı. Arkadaşıma önereceğim PSU'yu. Alacağı kasada bu PSU var RX 5600 XT sisteminde sorun çıkar mı merak ettim açıkçası.

Eski topolojili (Grup regülasyonlu), kapasitörleri pek iyi olmayan, koruma eksiklikleri olan bir güç kaynağı. Bunun yerine Aero Bronze 750W-Gigabyte B700H-CM MWE Bronze 650W V2-System Power 9 700W modellerinden hangisini bulursan alabilirsin.

Geri
Yukarı