Ellerde ve Ayaklarda Oluşan Kabarcıklar

İlk kızarıklıkların başladığı yer kasıklarınız mı? Ben de bu durumu birkaç defa yaşadım 2 hafta kadar sürmüştü benimkiler. Şişlik ve kızarıklık, dudaklarımdan tutun ayak tabanıma kadar her yerime yayılmıştı tabii bünyeden bünyeye değişiklik gösterir bunlar. Siz en iyisi bir doktora gidin bana fayda bulamamışlardı ama size bulurlar umarım.

Merhaba nasıl kurtuldunuz bu rahatsızlıktan?

Bugün sabah itibari ile ellerimde ve ayaklarımda kırmızımsı kabarcıklar oluştu. Devamlı kaşınıyorlar. Her şeye engel olmaya başladı. Cildiyeye sıra alamıyorum. 27 Ağustos'a kadar bulunduğum il veya ilçede doktorlar izinliler miş. Bilgisi olan var mı? Ne olabilir acaba? Aile hekimine sıra aldım. Anlar mı emin değilim yine de göstermekte fayda var. Araya hafta sonu da girdi.

Merhaba, şu an parmaklarımın kenarlarında aynı sorunu ben de yaşıyorum birçok araştırma yaptım ama bir çare bulamadı. En son sizi tesadüfen buldum ve nasıl kurtulduğunuzu çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim zor durumdayım.

Merhaba, şu an parmaklarımın kenarlarında aynı sorunu ben de yaşıyorum birçok araştırma yaptım ama bir çare bulamadı. En son sizi tesadüfen buldum ve nasıl kurtulduğunuzu çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim zor durumdayım.
Üstelemedim. Kendi kendine geçtiler bende.

Kurtulamadım. Ateşler içinde şiş bir şekilde 2 hafta kadar yatınca geçti. Doktora gidince alerji testi istemiştim yapmak için 1 ay boyunca böyle şiş kalmam gerektiğini söylediler. Üzgünüm yardımcı olamayacağım.

Geri
Yukarı