Ellerin ve ayakların devamlı soğuk olması

Bende başındayım 10 saat oyun oynuyorum normal. Eskiden 20 saat oyun oynardım. Azalttım şimdi. Bilgisayar başka oyun bağımlılığı başka. Hareketsiz kalırsan öyle olur. Çünkü battaniye yok üzerinde.

Hocam oyun bağımlılığı değil benim 10 saat bilgisayarın başındayım diyelim 9 saat Instagram YouTube öyle yerlerde takılırım 1 saat de oyun oynarım falan.

Bütün gündür uyumadım geceden beri. Zor duruyorum oyun oynadım yine gireceğim Battlefield 1. YouTube falan ne var orada?

Hocam linç yemek istemem ama telefondan izlersen YouTube bana göre çok gereksiz shorts videoları var tiktoka çevirdiler resmen
Bilgisayardan izliyorsan oyun videoları vlog videoları vb çıkıyor.
Bana da oluyor bazen bilgisayar başında durmaktan büyük ihtimal yarım saat dışarı çıkıp turlayınca bir şey kalmıyor 🙂

Hocam her gün yarım saat bir saat dışarıda dolaşsam ve ufak tefek spor yapsam sorun ortadan kalkar mı?

Merhabalar, benim kış aylarında elleri ve ayaklarım buz gibi ama ailemin öyle değil. Sizce bu neden kaynaklanıyor, çözümü nedir?
Not: Kalın çorap giyince ayaklarım soğuk olmuyor.

Aynı sorun bende de mevcuttu hatta gidip kansızlık testi yaptırmıştım fakat kanımda sadece B12 eksikliği görüldü. Sonrasında B12 hapı kullandım düzeldim. Ama şu an yine aynı şekilde hiçbir eksiğin olmamasına rağmen bende de aynı sorun var. Ben çok zayıfım ama büyük ihtimal ondandır.
Senin de sağlık ocağına gidip test yaptırmanı öneririm.

Hocam linç yemek istemem ama telefondan izlersen YouTube bana göre çok gereksiz shorts videoları var tiktoka çevirdiler resmen
Bilgisayardan izliyorsan oyun videoları vlog videoları vb çıkıyor.

Hocam her gün yarım saat bir saat dışarıda dolaşsam ve ufak tefek spor yapsam sorun ortadan kalkar mı?
Tabiki sporda yapabilirsin mekik felan iyi gelir.

Aynı sorun bende de mevcuttu hatta gidip kansızlık testi yaptırmıştım fakat kanımda sadece B12 eksikliği görüldü. Sonrasında B12 hapı kullandım düzeldim. Ama şu an yine aynı şekilde hiçbir eksiğin olmamasına rağmen bende de aynı sorun var. Ben çok zayıfım ama büyük ihtimal ondandır.
Senin de sağlık ocağına gidip test yaptırmanı öneririm.

Bende zayıf birisiyim zayıflıktan damarlarım gözükmeye başladı hafif.

Annemin öyledir aklıma geldi şimdi. Üşümük annem üşür battaniye alır. Soğuk olur elleri falan. 56 yaşında elini yumruk yapar sıkar bazen. Kişiden kişiye değişiyor demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı