Elmacık bilgisayar açılmış/kullanılmış ürün yolluyor

trkgates

Centipat
Merhaba dostlar. Elmacık satıcısından Hepsiburada üzerinden 2 adet RAM satın aldım.
Ürünlerin paketleri açılmış hatta yırtılmış halde elime ulaştı. Bana acil lazım olduğu için taktım çalışıyor mu diye baktım ve çalıştığı için kullandım. Elmacık satıcısı üzerinden alışveriş yapmayın. Şikayet sitelerinde bu tarz şikayetler var dikkatli olalım. Ürünü aldıktan sonra karşınızda muhatta yok dikkatli olalım.

Dosya Ekleri

• 1603120448231.jpg
    1603120448231.jpg
    197,9 KB · Görüntüleme: 110
  • 1603120448237.jpg
    1603120448237.jpg
    243,1 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. Elmacık satıcısından Hepsiburada üzerinden 2 adet RAM satın aldım.
Ürünlerin paketleri açılmış hatta yırtılmış halde elime ulaştı. Bana acil lazım olduğu için taktım çalışıyor mu diye baktım ve çalıştığı için kullandım. Elmacık satıcısı üzerinden alışveriş yapmayın. Şikayet sitelerinde bu tarz şikayetler var dikkatli olalım. Ürünü aldıktan sonra karşınızda muhatta yok dikkatli olalım.

İade ürünleri nereye gidiyor sanıyorsun aynı satıcıdan 2 kere RAM aldım sorun yaşamadım.

Ben o satıcıdan PSU almıştım.
Bir şey olmadı ama bende olmadı diye başkasında da olmayacak diye bir şey yok.
Geçmiş olsun.

Kutusuz yollayaydın bari :D.

Elmacıkdan 2 adet rtx2060s ve kingston ssd siparişim oldu ikiside sorunsuz 0 şekilde elime ulaştı iletişim kurun halledeceklerdir.

Geri
Yukarı