Elmacık'tan alınan Kingston SSD sahte midir?

Büyük ihtimalle hocam da onlara da sahte satılmış olabilir benim korkum bu yüzden.

Hocam önemli olan çalışması değil vaat ettiği değerleri verebilmesi. Orijinal olduğunu anlamanın bir yolu da bu.
Yazılım görüyorsa orijinaldir. Hıza bakmaya gerek yok.

Merhaba arkadaşlar,

Az önce Mesut Çevik'in sahte SSD'ler ile ilgili videosunu izledim. Videoya bakıp da teyit edebileceğim tek şey PCB oldu. Ona da baktım gayet orijinal gözüküyor ama videodaki orijinal olan gibi çift taraflı PCB yok, hız testi yapamam ya da PC'ye takıp Kingston uygulamasından da doğrulayamam. Elmacık'a güvenebilir miyim? Bu arada Elmacık'ın Hepsiburada mağazasından aldım, aldığım model de Kingston KC3000 1TB.
Hocam çift taraflı olanlar 2TB ve üstü modellerinde var, 500gb ve 1TB olanlar tek taraflıdır, eğerki PCB kağıt gibi incelikte değil ise orjinaldir. Hayırlı olsun

Hocam çift taraflı olanlar 2TB ve üstü modellerinde var, 500gb ve 1TB olanlar tek taraflıdır, eğerki PCB kağıt gibi incelikte değil ise orjinaldir. Hayırlı olsun

Topluyorum henüz ve yakınımda masaüstü pc kullanan yok laptopu olanlar var onlarında büyük ihtimalle PCİe 3.0 hızlarındadır.

Bu arada az önce tomshardware inceleme sitesinden baktım, 512 gb ve 1Tb modellerde tek taraflı, 2 ve 4 tb olan modellerde de çift taraflı pcb olabilir yazıyordu, sanırım benim için tek çıkış yolu pc yi topladıktan sonra test etmek.
Burda belirtmiştim hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı