ELMB modu açınca monitör karanlık oluyor

Mchwair

Decapat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming VG279Q1A
Önerilen ayarlardan bahsedebilir misiniz?
Ascr nedir mesela açmalı mıyım kapalı mı tutmalıyım ELMB modunu açtığmda parlaklık çok feci seklde düşüyor.

ASCR (ASUS Smart Contrast Ratio) Teknoojisi 50,000,000:1 Kontrast Oranı​

Görüntü içeriğine göre otomatik olarak arka ışık parlaklığını ayarlar ve kontrast oranını 50,000,000:1 'e kadar arttırır. Sonuç olarak daha canlı görüntü elde etmenizi sağlar.
Diye yazıyor kendi sitelerinde. Bende de VG258QM var kapalı kullanıyorum hiç denemedim. Ben sadece Variable OD ve Shadow Boost kullanıyorum. Variable OD'yi ufo testten kendine göre ayarlayabilirsin ben öyle yaptım en iyi sonucu level 4'te aldım.

ascr (ASUS Smart contrast ratio) teknoojisi 50, 000, 000:1 kontrast oranı​

Görüntü içeriğine göre otomatik olarak arka ışık parlaklığını ayarlar ve kontrast oranını 50, 000, 000:1'e kadar arttırır. Sonuç olarak daha canlı görüntü elde etmenizi sağlar.
Diye yazıyor kendi sitelerinde. Bende de VG258qm var kapalı kullanıyorum hiç denemedim. Ben sadece variable od ve Shadow Boost kullanıyorum. Variable Od'yi ufo testten kendine göre ayarlayabilirsin ben öyle yaptım en iyi sonucu level 4'te aldım.

Over Drive nedir peki kaçta tutmam gerekiyor var mı bir bilgin sağ ol bu arada teşekkür ederim yorumun için.

Over Drive nedir peki kaçta tutmam gerekiyor var mı bir bilgin sağ ol bu arada teşekkür ederim yorumun için.
Overdrive için bu yazıya bakabilirsin.
Rica ederim bildiğim bir şeyse her zaman yardımcı olurum. Yukarıda da yazdığım gibi ben ufo testten kendi monitörüme göre ayarladım Level 4 kullanıyorum ama sende de aynı olacak diye bir şey yok o yüzden kendine göre ayarla. Şimdi Senin konunu gördükten sonra ELMB'ye takıldım bir yorumda input lag yapar diye gördüm ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı