Elohell'den nasıl çıkılır?

slainN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 senedir bu oyunu oynuyorum. Toplasak kesintilerle 1 sene oynamışımdır. Lig atlamak istesem de atlayamadım. Durum çok vahim demir-bronz... Maç kazanınca 13, kaybedince 17 gidiyor. Durmadan kazanıyorum, 2 maç troll gelsin bitiyor emek. Hesapta beğendiğim kostümler var bırakamıyorum da elohell olsa da. Ne yapmalıyım? Nasıl oynamalıyım? Önemli noktalar neler?
10 derece atma maçının 8'ini kazandım, ikisini kaybettim, durum yine demir 1 🥲

Arkadaşlar 3 senedir bu oyunu oynuyorum. Toplasak kesintilerle 1 sene oynamışımdır. Lig atlamak istesem de atlayamadım. Durum çok vahim demir-bronz... Maç kazanınca 13, kaybedince 17 gidiyor. Durmadan kazanıyorum, 2 maç troll gelsin bitiyor emek. Hesapta beğendiğim kostümler var bırakamıyorum da elohell olsa da. Ne yapmalıyım? Nasıl oynamalıyım? Önemli noktalar neler?
Bence en mantıklısı 20 TL'ye 30 seviye unranked hesap satın almak. O hesabı çok iyi oynayıp kazanma serisi yapmadığınız sürece kolay kolay kasamazsınız. En azından 3 4 sezon uğraşmanız gerekir. Unranked hesap ile kasması daha kolay oluyor.

Ha bir de bu oyunda lig çıkmanın bug'ı tek şampiyon oynamaktır. Tek bir şampiyon seçin ve onu sürekli oynayın buildlerini öğrenin daha büyük hedefleriniz varsa internette o şampiyonu çok iyi oynayanları izleyebilirsiniz bu sayede lig kasmak kolay oluyor.

TR'deysen West aç rahatına bak.

Takım kurup ya da kurulan takıma dahil olup öyle oynarsanız hızlıca yükselmeniz mümkün. Herkes kendi koridorunu emin bir şekilde oynar ve rahat bir oyun olur. Ayrıca metadaki karakterler ile oynayın. Zorda kalmadıkça buff yiyen ve meta dışı Hero'lar ile oynamayın.

Elohelldeyim diye bronz elodan çıkamama gibi bir şey olamaz. "Yorgun olduğumdan ayağa kalkamıyorum" demek gibi bir şey.

Rank oynamaya devam etmen lazım 2 maç kaybedince moralin bozuluyorsa zaten direkt oyunu oynama o kadar strese girdiğine değmez.

Yasuo, Zed, Yone gibi herolar oynama, düşük eloda ormancıların çoğu AD alıyor, üst koridor AD alıyor tek hasar türüne takılıp duruyorsunuz büyük ihtimalle. Ormancı rolüne geç. Çok daha efektif ve kolay bir rol. Ayrıca heroları tek vuruşta ölebilen herolar değil, off-tank.

Naut biliyor musun?

Bence en mantıklısı 20 TL'ye 30 seviye unranked hesap satın almak. O hesabı çok iyi oynayıp kazanma serisi yapmadığınız sürece kolay kolay kasamazsınız. En azından 3 4 sezon uğraşmanız gerekir. Unranked hesap ile kasması daha kolay oluyor.

Ha bir de bu oyunda lig çıkmanın Bug'ı tek şampiyon oynamaktır. Tek bir şampiyon seçin ve onu sürekli oynayın Build'lerini öğrenin daha büyük hedefleriniz varsa internette o şampiyonu çok iyi oynayanları izleyebilirsiniz bu sayede lig kasmak kolay oluyor.

West'de 30 seviye hesabım var ama TR'de bayağı kostümüm var onu Elohell'den çıkarmak istiyorum. Dediğiniz gibi tek şampiyon bilmek iyi olabilir, Kayn oynayabiliyorum Dark'in seviyorum ama oyuna göre gölgede kasarım.

Takım kurup ya da kurulan takıma dahil olup öyle oynarsanız hızlıca yükselmeniz mümkün. Herkes kendi koridorunu emin bir şekilde oynar ve rahat bir oyun olur. Ayrıca metadaki karakterler ile oynayın. Zorda kalmadıkça buff yiyen ve meta dışı Hero'lar ile oynamayın.

Top'da Sett, Darius, mundo tarzı karakterler oynayabiliyorum ama Jungle dönebilirim Kayn mesela.

Naut biliyor musun?

Bilmiyorum ama çok kolay uyum sağlayabilirim sanırım. Support oynamak işime yarar mı?

West'de 30 seviye hesabım var ama TR'de bayağı kostümüm var onu Elohell'den çıkarmak istiyorum. Dediğiniz gibi tek şampiyon bilmek iyi olabilir, Kayn oynayabiliyorum Dark'in seviyorum ama oyuna göre gölgede kasarım.

Top'da Sett, Darius, mundo tarzı karakterler oynayabiliyorum ama Jungle dönebilirim Kayn mesela.

Bilmiyorum ama çok kolay uyum sağlayabilirim sanırım. Support oynamak işime yarar mı?

Benimle girersen yarar bence.

Geri
Yukarı