Elohellden nasıl çıkılır?

DaghanNN

Centipat
Daha fazla  
2 sezondur falan elohelldeyim ama bu sezon oynamaya başladım kazanınca +15 kaybedince 25 gibi seyler yiyorum baazen bende feedliyorum ama takım cidden çok kötü 2 kişi oynuyoruz genelde ama geri kalan 3 kisi tam bir mal geliyor TF'ye gelmiyor fighta gelmiyor hiçbir şey yapmıyor feedliyor genelde elohellden de çıkamadım bende feedliyorum bazen ama yine de takım kötü geliyor bazen iyi gelince kazanıyoruz onda da +15 +17 falan geliyor rank demir 2

Çok kostümlü değerli bir hesap değilse yeni aç gitsin. Zaten yeni hesapla demir 2'ye istesen de düşemezsin gibi. Ayrıca demir ne? 😕

Kanka sana önerim günde 2 oyundan fazla atmaman, atacam diyorsan 5 kişi ol öyle at bu forumda adam ara.

2 sezondur falan elohelldeyim ama bu sezon oynamaya başladım kazanınca +15 kaybedince 25 gibi seyler yiyorum baazen bende feedliyorum ama takım cidden çok kötü 2 kişi oynuyoruz genelde ama geri kalan 3 kisi tam bir mal geliyor TF'ye gelmiyor fighta gelmiyor hiçbir şey yapmıyor feedliyor genelde elohellden de çıkamadım bende feedliyorum bazen ama yine de takım kötü geliyor bazen iyi gelince kazanıyoruz onda da +15 +17 falan geliyor rank demir 2
Demir 2'de olup art arda maçları kazanamıyorsanız o ligi hak ediyorsunuzdur. Bunun çözümü arkadaşların dediği gibi fresh acc falan değil sizin kötü oynadığınızı kabul edip kendinizi geliştirmeniz ve kazanma serisi yakalamanız. Daha detaylı bir görüş istiyorsanız lol profilinizi atabilirsiniz.

Demir 2'de olup art arda maçları kazanamıyorsanız o ligi hak ediyorsunuzdur. Bunun çözümü arkadaşların dediği gibi fresh acc falan değil sizin kötü oynadığınızı kabul edip kendinizi geliştirmeniz ve kazanma serisi yakalamanız. Daha detaylı bir görüş istiyorsanız lol profilinizi atabilirsiniz.
Adım FakerinÖzEvladı sizce kendimi geliştirmem için ne yapmalıyım

https://www.op.gg/summoners/tr/FakerinÖzEvladi

Ezber Build yapmaman gerek, Sion Galio gibi Hero'larla oyun taşıyamazsın bu şampiyonları şimdilik bırakmalısın, her maç aynı rünleri girmeyi bırakmalı karşı takıma göre rünlerini ayarlamalısın, oynadığın karakterin ne yapabileceğini nasıl en verimli şekilde oynanabileceğini öğrenmelisin Sion ile 1 kere öldüğün maç var mesela Sion gibi bir tank ile bu kadar pasif oynanmaz. Farma da dikkat etmelisin oyun 10 dakikaysa o 10 dakikada 100 farma ulaşmak en iyisidir ama şimdilik 10 dakika içerisinde 70-80 farma ulaşsan yeter, 35 dakikalık maçta 195 farm yapmışsın ki bu kötü. İstatistiklerde de hiç kontrol totemi kullandığın yazmıyor her maç 2-3 kontrol totemi kullansan yeter 75 altını toteme ödemek bir kayıp değil. Elohellde değilsin oyununu geliştirilmelisin.

Geri
Yukarı