Elon Musk bedava BTC dağıtıyor mu?

Makaleler
3
Daha fazla  
TikTok üzerinde dek geldiğim bir videoda, arkadaş spaxnex adlı siteye girip 15BTC kodunu kullanıyor, ve ardından 0,15 BTC hesabına geliyordu, bende canım sıkıldığından bakayım diye girdim, ancak site tasarımı güven veriyor, ayrıca kodu yazdığımda hesabıma BTC'de geldi, ancak bunu nasıl Türk lirasına çevirebilirim ve bu gerçek mi?
Bu işin aslı astarı nedir?
Loading güvenilir mi? Eğer güvenilirse ben bu parayı Türk lirasına nasıl çevirebilirim?

Site bildiğimiz alım-satım sitesi gibi ancak internette gizemli bir site, ayrıca Google aramasında çıkmıyor.

Siteye sadece e-mail ve şifre girerek kayıt oldum, bilgilerimi vs. istemedi veya özel bir site izni istemedi, gene de kayıtlı olan kart bilgilerim tehlikeye girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga be. 2023 yazında bana da denk gelmişti bu tarz tiktok videoları. Sanırım bi kod ile 0,31 btc almıştım ama tabiki yalandı. Para yatırmanı falan istiyorlar. Genelde para yatırma yeri var çekme yeri olmuyordu :) tabiki anladım dolandirici olduğunu dolandirilmadim yani. Site tasarımı konusuna gelince genelde sitenin en altında büyük borsa kurumlarının adını kullanarak güven vermeye çalışıyorlar. Benim denk geldiğim sitenin adı teslaxhub dı. Birde bu siteler yazınca direk çıkmıyor. Sonuna .com yazınca geliyor. Dikkatli olmak lazım. Kolay para kazanmak isterken kolay yoldan fakir olmayalım. Ayrıca bunlar yurt dışı kaynaklı siteler olduğu için yatırdığınız paralarda yurt dışına çıkıyor. Ülke para kaybı yaşıyor ve cari açık çıkıyor. İyi günler.

İşte geçen Elon bana 7 Tesla verdi falan beleşe.

Yeni konular

Geri
Yukarı