BTC çöküyor mu?

Öyle bir düşüş oldu ki 2 gündür kazmış olduğum miktar düşüyor + ya gideceğine - ye gidiyor elon yaktı bizi. Az önce ETH 3150 doları gördü düşüş miktarı astronomik oldu resmen son 1 haftada yüzde 25 değer kaybetti. #ReportElonMusk

Anlık tüm dünya..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Öyle bir düşüş oldu ki 2 gündür kazmış olduğum miktar düşüyor + ya gideceğine - ye gidiyor elon yaktı bizi. Az önce ETH 3150 doları gördü düşüş miktarı astronomik oldu resmen son 1 haftada yüzde 25 değer kaybetti. #ReportElonMusk

Anlık tüm dünya..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son 7 günlük değer kaybı %25'e ulaşmış.

Bende üstat. Zaten ucuz, yüksek MEB'la değil birkaç lira atsak kafi.

O değil de shib ile mükemmel oyun yapıyorlar :D millet zaten 1 kuruştan bile az alalım ileride 1 dolar olur mantığıyla bakıyor şu an toplam tamı tamına 394 trilyon tane shib var tanesi 1 dolar hadi diyelim 1 kuruş olsa tüm kripto para piyasasının tamamı shib coin olmuş olur ve sizce bu mümkün mü? Bence değil.

O değil de shib ile mükemmel oyun yapıyorlar :D millet zaten 1 kuruştan bile az alalım ileride 1 dolar olur mantığıyla bakıyor şu an toplam tamı tamına 394 trilyon tane shib var tanesi 1 dolar hadi diyelim 1 kuruş olsa tüm kripto para piyasasının tamamı shib coin olmuş olur ve sizce bu mümkün mü? Bence değil.

1 dolar çok ütopik. Ama doge gibi şişecek. 0.10 cent olur yakın zamanda.

Dün günlük 27 lira(girdiğimde 45 civarıydı) gözüken kazanç 25 liraya kadar düşmüş. Zaten gözüken kadar alamıyordum iyice çöktü kazancım. Yeni başlamıştım lafta alacağım klavyenin parasının bir kısmını böyle çıkartacaktım. Değer kaybı %40'a kadar çıkmış. ETH ise 52...

Yeni konular

Geri
Yukarı