Elon Musk'ın gerçek yüzü

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Can Değer'in Elon Musk'ın yaptığı finans spekülasyonu hakkında konuşup "hapse girmeli" dediğinden sonra Elon Musk'ın ne kadar kötü olduğunu anlatan Türkçe video serisini ve İngilizce kanalı paylaşıp bilgilendirme gereği duydum.

Elon Musk'ın ne kadar kötü biri olduğunu öğrenmek isteyenler aşağıdaki Türkçe video serisine veya İngilizce kanala bakabilir.

Bu video serisi Elon Musk'la ilgili birkaç konuya değiniyor ve her türlü konuya değinecek. Normalde toplam 1 saatlik video serisi olacaktı ama ekip maddi imkansızlıklardan dolayı bir süre ara verdi, tekrar başlayacaklar.

Video serisi:

Bu kanal Elon Musk'la ilgili her türlü konuya değiniyor (SpaceX, Starlink, Mars'ta koloni kurmanın asıl amacı vb.).

Kanal:

Son düzenleyen: Moderatör:
Can değer'in Elon Musk'ın yaptığı finans spekülasyonu hakkında konuşup "hapse girmeli" dediğinden sonra Elon Musk'ın ne kadar kötü olduğunu anlatan Türkçe video serisini ve İngilizce kanalı paylaşıp bilgilendirme gereği duydum.

Elon Musk'ın ne kadar kötü biri olduğunu öğrenmek isteyenler aşağıdaki Türkçe video serisine veya İngilizce kanala bakabilir.

Bu video serisi Elon Musk'la ilgili birkaç konuya değiniyor ve her türlü konuya değinecek. Normalde toplam 1 saatlik video serisi olacaktı ama ekip maddi imkansızlıklardan dolayı bir süre ara verdi, tekrar başlayacaklar.

Video serisi:

Bu kanal Elon Musk'la ilgili her türlü konuya değiniyor (SpaceX, Starlink, Mars'ta koloni kurmanın asıl amacı vb.).

Kanal:

Gerçekten Elon Musk eskiden seviyordumda 1 aydır falan soğudum adamdan.

Bu adamın Erdoğan ile görüşüp, Türkiye'ye yatırım yapma kararı verdiğinde ne kadar moron olduğunu anlamıştım zaten.

Avrupa'da yeşillik ve emisyon politikası sayesinde zenginliğini koruyor, yoksa bir hiç.

Bu arada bu zümrüt madeni olayı doğru değil galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu arada bu zümrüt madeni olayı doğru değil galiba.
Doğru, Elon Musk bu iddiayı yalanlayıp kanıtlarını kayıtlardan silmeye çalışsa da, gerçek şu ki hem kendisi hem de kardeşi Kimbal, babalarının Zambiya'daki bir zümrüt madenindeki hissesinden bahsederek kayda geçtiler. Elon, o zamandan beri silinmiş olan ancak yine de burada Web Archive'de saklanan Forbes ile yaptığı bir röportajda bunu itiraf etti. Ayrıca 2014'te bunu kabul etmekten mutluydu. Eleştiri gelmeye başlayınca hikayesini değiştirdi.

Tesla ve SpaceX ile sektöre yeni bir anlayış getirdi. Özellikle SpaceX, bir başyapıt.
Konuyla ne alakası var? Konu "Elonun şirketlerinin sektördeki bla blası" mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı