Elraenn Kick'e geçiyor

Twitch, Türkiye'ye temsilci bile atamıyorken alınabilecek iyi bir karar.

Şaka bir yana eğer konu sizi ilgilendirmiyorsa mesaj kirliliği yaparak insanların o mesajı okurken harcadığı 5-6 saniyeyi çalmayın.
Konunun yarısı bu mesajlardan oluşuyor, inanılmaz bir durum.

Bize de durumu bildirmek düşer.

Son düzenleme:
Kick'in bir alternatif olması ve böyle büyük yayıncıların geçmesi çok iyi.

Twitch'in saçma reklam politikasından insanlar kurtulur. Sürekli reklam bombardımanı yapılıyor. Bir yayıncı izlemek istiyorsunuz, salmıyor Twitch, mecbur abone olmanız gerekiyor.

Son dönemlerde bıktıracak seviyedeydi reklamlar, 5-10 dakika bile izlenmiyordu rahatça.

Adblock diyenler vesaire olacak onları da engelleyici önlemler almıştı Twitch, sağlam çalışanlar da ekranı siyah yapıp bekletiyordu sadece.

Umarım bütün aktif yayıncılar zamanla geçer.

Not: Arkadaşlar kullanmadığınız şey hakkında da sırf yorum yapmak için yorum yapmanız çok manasız oluyor, bırakın kullanan insanlar yapsın yorumu, ilginizi çekmemesi hakkında yorum yapmanız mesaj kalabalığına neden oluyor.

Forum üyelerinin kendilerini ilgilendirmeyen konuya kendilerini ilgilendirmediğini söylemek için konuya ilgi gösterip konuya girmesi çok hoşuma gidiyor. Yarın da "Elraenn, Kick'e geçiyor konuları yasaklansın çünkü beni ilgilendirmiyor." diye Sosyal Önerileri kategorisine konu açsalar tam olacak.

Şaka bir yana eğer konu sizi ilgilendirmiyorsa mesaj kirliliği yaparak insanların o mesajı okurken harcadığı 5-6 saniyeyi çalmayın.
Çok haklısınız gerçekten.

Son düzenleme:
Kick'in bir alternatif olması ve böyle büyük yayıncıların geçmesi çok iyi.

Twitch'in saçma reklam politikasından insanlar kurtulur. Sürekli reklam bombardımanı yapılıyor. Bir yayıncı izlemek istiyorsunuz, salmıyor Twitch, mecbur abone olmanız gerekiyor.

Son dönemlerde bıktıracak seviyedeydi reklamlar, 5-10 dakika bile izlenmiyordu rahatça.

Adblock diyenler vesaire olacak onları da engelleyici önlemler almıştı Twitch, sağlam çalışanlar da ekranı siyah yapıp bekletiyordu sadece.

Umarım bütün aktif yayıncılar zamanla geçer.

Yayin tekrarlarına bile reklam koyuyordu platform, ardı ardına 3 tane reklam koyduğu bile vardı. Türkiye tarafında sürekli bağlantı sorunu yaşanıyordu yayınlarda drop vs. bayağı sıkıntılıydı.

Yayıncılar yerine televizyon mu izlesin insanlar? Her türlü şeyin yayını var, ilgi alanınıza göre canlı açıp izliyorsunuz. Canlı canlı birinin size bir şey yaparken eşlik etmesi güzel oluyor.

Lütfen konuyla ilgili yorum yapın 😕

Bahsettiğim yayıncılar bu popüler ve kitlesi bomboş olanlar diğerlerine sözüm yok. Bu adamların ne kendilerine faydalari var ne başkalarına bu yetmiyormuş gibi gidiyorlar sanki izledikleri yayıncının çok ihtiyacı varmış gibi bağış atıyorlar. Üstüne kara para aklama olayı bile çıkmıştı bunlardan ona rağmen kimse tepki göstermeyip geçti gitti, cidden çok rezil bir platform.

Bahsettiğim yayıncılar bu popüler ve kitlesi bomboş olanlar diğerlerine sözüm yok. Bu adamların ne kendilerine faydalari var ne başkalarına bu yetmiyormuş gibi gidiyorlar sanki izledikleri yayıncının çok ihtiyacı varmış gibi bağış atıyorlar. Üstüne kara para aklama olayı bile çıkmıştı bunlardan ona rağmen kimse tepki göstermeyip geçti gitti, cidden çok rezil bir platform.
Türkiye tarafı biraz öyledir belki bilmiyorum ama ben genellikle yabancıları izliyorum, orada rastlamadım kara para aklamaya vesaire.

Para nerde yayıncılar orada diyen var, tabii öyle. Twitch ilgilenmedi kimseyle, Kick yetkilileri istekli yenilik istiyorlar daha çok imkan veriyorlar. Bu kadar çok doğru sadece abonelikler gidecek ama buna değer!

Laf atılacaksa direkt geçen yayıncılara laf edilmeli. Onlar para veriyo diye geçtiler, limon tayfa sorguladı bizi düşündü. Elraenn'i eleştireceğinize obez gözlüklüyü eleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı