Elraenn Parva Alınır Mı?

EVO Seçeneği Maalesef Yok @zamzerxan

500 SSD + 1TB HDD
O zaman alma.Asus tuf ekran kartlarında eski soğutma blokları bulunuyor diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır, ısınma olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
videoda da görebilirsin.

O zaman alma.Asus tuf ekran kartlarında eski soğutma blokları bulunuyor diye biliyorum.
Dediğin şey 1660 ve 1660Ti için geçerli. Fazla ısındığı gören Asus, Super'de buna müdahale etti. Ben videolu, benchmark videosu attım. Sen bana 1660 Super'in 80-85 dereceye çıktığı bir benchmark videosu atar mısın?

@Lochart internetde ısındığı söylenmiyor AMD 5 Ryzen 3500X ısınacağına düşünmüyorum glass kasa çıkacak.
@f3turan abi alacağım kasa ısınır mı acaba?
@f3turan hazır sistem şart.

Dün bizzat kendim montajladım ve test ettim. tamperli camı çıkarınca %50 fan ile 65 derece çalışan kart cam takılıyken %90 fan ile 80 derece görüyor. Fanları cama yapışık şekilde değil kasanın içinden montajlamama ve kablolamayı neredeyse mükemmel yapmama rağmen durum böyle.

O kasayı almak büyük pişmanlık olur senin için.

İlla alıcam dersen fanların iki tanesini ön üste, ikisini arka ve üste egsoz fan olarak montajla.

Dün bizzat kendim montajladım ve test ettim. tamperli camı çıkarınca %50 fan ile 65 derece çalışan kart cam takılıyken %90 fan ile 80 derece görüyor. Fanları cama yapışık şekilde değil kasanın içinden montajlamama ve kablolamayı neredeyse mükemmel yapmama rağmen durum böyle.

İlla alıcam dersen fanların iki tanesini ön üste, ikisini arka ve üste egsoz fan olarak montajla.
Kasa sıkıntı yaratıyor değil mi? Ben de öyle düşünüyordum fakat marka hakkında pek bir şey bilmediğim için sustum.

Evet gerçekten Asus'muş, şaşırtıcı.

@EgeSoftV3 Dostum bu öneriyi dikkate al. Arkadaş bizzat kendisi test etmiş. Cam takılmadan normal çalışan ekran kartı, cam takıldığında ısınıyor. Tekrar bir gözden geçir.

Yeni konular

Geri
Yukarı