Elraenn Parva Alınır Mı?

Sparus

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Saltak Mahallesi, Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar. Son zamanlarda kendime bilgisayar almayı planlıyorum ve karşıma Elraenn Parva çıktı.

Şimdi sorularım var;

1-Sistem ses çıkarır mı?

Ben photoshop yapan, video editleyen birisiyim ve bilgiisayarıma bir hayli program indiririm.
Bu programlar yüzünden oyunlarda kasma, donma ve aşırı ısınma ses vb. sorunlar olur mu?

2-Sistem 720p 60fps video kaydeder mi?

Dediğim gibi video çekiyorum ve videolarımı sistemim kötü olduğu için 30fps de kayıt etme durumunda kaldım ve bu sinirimi bozuyor.
Eğer OBS Studio'dan 720p 60 fps video kayıt alabilir isem efsane olur.

3-Sistem ömrü nasıl olur?

Sistem ömründen bahsettiğim şey, aslında parçalarının ömrü yani ramlar değişir mi vb.

4-Sistem stock denilen durumda alınır mı?

Stocktan bahsettiğim şey ramlari arttırmamak işte soğutucuyu olduğu gibi bırakmak kısaca ellemeden almak

bu doğru bir davranış mı olur ?

Şimdiden teşekkürler (kolum ağrıdı)

bu arada sistem linki: Elraenn Parva - inventus

Herkese selamlar. Son zamanlarda kendime bilgisayar almayı planlıyorum ve karşıma elraenn parva çıktı.

Şimdi sorularım var;

1-sistem ses çıkarır mı?

Ben Photoshop yapan, video editleyen birisiyim ve bilgiisayarıma bir hayli program indiririm.
Bu programlar yüzünden oyunlarda kasma, donma ve aşırı ısınma ses vb. sorunlar olur mu?

2-sistem 720p 60FPS video kaydeder mi?

Dediğim gibi video çekiyorum ve videolarımı sistemim kötü olduğu için 30FPS de kayıt etme durumunda kaldım ve bu sinirimi bozuyor.
Eğer OBS Studio'dan 720p 60 FPS video kayıt alabilir isem efsane olur.

3-sistem ömrü nasıl olur?

Sistem ömründen bahsettiğim şey, aslında parçalarının ömrü yani RAM'lar değişir mi vb.

4-sistem stock denilen durumda alınır mı?

Stocktan bahsettiğim şey RAM'lari arttırmamak işte soğutucuyu olduğu gibi bırakmak kısaca ellemeden almak.

Bu doğru bir davranış mı olur?

Şimdiden teşekkürler (kolum ağrıdı)

Bu arada sistem linki: Elraenn Parva - inventus

GameGaraj'da daha ucuzu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı