Elraenn parva alınır mı?

• Konuyu başlatan dieN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 905
Yapmayın hocam, kampanyalar her dönem illaki oluyor. 1-2 ay önce 3060 sistemleri 10.000 TL'ye alırken birkaç hafta önce donanım arşivi 9000 TL'ye 3060 hazır sistem topladı. Ayrıca şu an 7500 TL civarına özelleştirilerek Aquarius 5T10-K Asus - Game Garaj bu sistemin alınması çok daha mantıklı fakat ben yine de kampanya beklenmesini öneririm.

Biraz düşününce mantıklı geldi aslında evet bakılabilir.

Yanlış görmüyorsam içinde 1660 phonix var 1650 değil. RAM'in 8 olması çok kötü 16 GB'ı seçip almanı şiddetle öneririm. Hatta adeta yerine 2x8 şeklinde PNY'nin RAM'lerini alsan çok daha iyi olur. 645 tlik bir fark oluşuyor bütçeyi aşar dersen 450 TL'lik yükseltme olan adetanın 2x8'lik RAM'ini seçebilirsin. Ancak 8 GB RAM düşük kalacaktır. Ayrıca bütçeni aşmazsa 240 TL farkla performans diski kısmından XPG'nin SSD'sini seçmeni öneririm. Varsayılan SSD'den çok çok daha performanslıdır.

Özelleştirilmiş haline bakar mısınız 8 RAM falanda yapmadım zaten hocam.
Biraz düşününce mantıklı geldi aslında evet bakılabilir.
Hocam aynı anda 2 haftadır bu sistemi araştırıyorum zaten ama sadece ryzen 5 3500x olduğundan dolayı birazcık parvaya töneldim yoksa bende game garajdan alma taraftarıyım
Hayır, alınmaz. Düz hesap yapınca 7400 TL gibi bir fiyata geliyor. O fiyata kampanyalarda daha iyi sistemler bulunabilir.

Kampanya bekleyesiye kadar zaren bu sistemin fiyatı her türlü uçar hocam.

Bu sisteme bakabilirsin ekran kartı kısmından istersen 1660 Super olarak değiştir istersen bu haliyle kalsın. Parva'dan daha iyidir.

Bunu al derim:
ya da bunu önceki attığım tek fanlı olduğundan birazcık sıkıntı:

Geri
Yukarı