Elraenn Parva alınır mı?

ardabbx

Hectopat
Daha fazla  
Geçen günlerde bu PC hakkında konu açmıştım ve o zamanlar bir sıkıntıdan dolayı parayı başka yere verip alamadım hala denkleyemedim ama parayı denkleyince de ne alsam diye düşünmek istemiyorum. Bu sistem fotoğraftaki bir şekilde alınır mı? Fiyat 6100 küsur maalesef zam gelmiş.

PC toplamayı ve Windows kurmayı vs bilmediğim için hazır istiyorum İtopya gibi güvenilir sitelerden bir öneriniz var mı?
Hocam o işler en kolayı. Technopat'ın sistem toplama hakkında bir sürü videosu var. Onlardan bakarak veya kendinize güvenmiyorsanız parça çalmaması şartıyla bir bilgisayarcıya kurdurabilirsiniz bilgisayarı. Ben yine toplama bakın derim. Toplama sistem alacaksanız yardımcı olurum, hazır sistemler hakkında bilgim yok.

Hocam o işler en kolayı. Technopat'ın sistem toplama hakkında bir sürü videosu var. Onlardan bakarak veya kendinize güvenmiyorsanız parça çalmaması şartıyla bir bilgisayarcıya kurdurabilirsiniz bilgisayarı. Ben yine toplama bakın derim. Toplama sistem alacaksanız yardımcı olurum, hazır sistemler hakkında bilgim yok.

İtopya(başka böyle site var mı bilmiyorum ) toplama bilgisayarları da kurulumunu yapıp gönderiyor.oradan düzgün bir sistem toplama imkanınız var mı şu an da.

İtopya(başka böyle site var mı bilmiyorum ) toplama bilgisayarları da kurulumunu yapıp gönderiyor.oradan düzgün bir sistem toplama imkanınız var mı şu an da.
Bütçeni söylersen ona göre hazır sistem bakabilirim. Parça parça almak ile uğraşmak veya beklemek istemiyorsan.

Geri
Yukarı