Çözüldü Elraenn'in birbirlerine hediye alma cezalı yayın videosu hangisi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vaper06

Kilopat
Daha fazla  
Limon Tayfa ile birbirleriyle online rekabet oyununda ceza olarak hediye alma konusu geçiyordu. Oyuna girmeden önce konuşuluyordu: Tuğkan abi cep saati istiyordu, bir kişi dahada aşçı bıçağı istiyordu şef bıçağı.

Ben yanlış hatırlıyorsam eğer bunlar Elraenn'nin yayınında geçmiyorsa bile hediye olayında cep saati ve aşçı bıçağı hediyesi olan bir Twitch yayınını videosunu biri hatırlar diye umuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vallahi 2 gündür kafamdan çıkmayan şeyi Technopat'a paylaştım ve rastgele ben de araştırmaya devam ederken buldum, Technopat candır can bura kadar bana uğurlu gelen bir forum görmedim. 😍
6.10 dakika
Limon tayfa ile birbirleriyle Online rekabet oyununda ceza olarak hediye alma konusu geçiyordu. Oyuna girmeden önce konuşuluyordu: Tuğkan abi cep saati istiyordu, bir kişi daha da aşçı bıçağı istiyordu şef bıçağı.

Ben yanlış hatırlıyorsam eğer bunlar Elraenn'nin yayınında geçmiyorsa bile hediye olayında cep saati ve aşçı bıçağı hediyesi olan bir Twitch yayınını videosunu biri hatırlar diye umuyorum.

Sanırım bahsettiğiniz video bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
dakika 2:46:47'de bahsediyor. Bıçakta bu dakika da 2:19:28

Son düzenleme:
Sanırım bahsettiğiniz video bu.
dakika 2:46:47'de bahsediyor.
Hocam 0:55 Gelin buradaki gibi bir mevzu geçiyor ama bayağı eski yayın bende buradan gördüm de tekrardan o eskiden olan yayın mazisi aklıma geldi o yayın videosunun hangi yayın olduğu aklıma gelmiyor çıldıracağım bu değil bunun değişik versiyonu eskiden bir kez daha yaşandı o yayını diyorum 😖

Hocam 0:55 gelin buradaki gibi bir mevzu geçiyor ama bayağı eski yayın bende buradan gördüm de tekrardan o eskiden olan yayın mazisi aklıma geldi o yayın videosunun hangi yayın olduğu aklıma gelmiyor çıldıracağım bu değil bunun değişik versiyonu eskiden bir kez daha yaşandı o yayını diyorum 😖

Bundan mı bahsediyorsunuz hocam? 3 yıl önceki yayın eski bayağı.

Vallahi 2 gündür kafamdan çıkmayan şeyi Technopat'a paylaştım ve rastgele ben de araştırmaya devam ederken buldum, Technopat candır can bura kadar bana uğurlu gelen bir forum görmedim. 😍
6.10 dakika

Çözüm

Geri
Yukarı