Çözüldü Elraenn'in kullandığı kulaklık nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
was.png

Çözüm
Ne yani tuğkan abi o kadar zengin değil ki😀😀 sponsorlar sayesinde bu kadar şeyi var.
Hocam zenginlikle ne alakası var? Konu oraya gelecekse gayet zengin. İstanbul'un en lüks semtlerinin birinde yaklaşık 3 yıldır kirada oturuyor. 2 farklı arabası var ve şuan kendisine ait bir arazide villa inşa ettiriyor. Ayrıca bunlar dağın görünen kısmı. 2021 yılında sızdırılan bir bilgiye göre 3 yıllık kazancı 500 bin dolar olarak gözüküyordu. Günümüzde 2021 yılına ve öncesine kıyasla çok daha fazla izlendiğini ve sponsorlukları da düşünürsek gelirini sen düşün artık.

Kullandığı ürün Razer Barracuda X White 2022 gibi duruyor. Yanıt veren herkese teşekkürler.

razer-barracuda-x-2022-upright-scaled.jpg
SteelSeries Arctis 7P+ Wireless Veya Logitech zone vibe 100 ikisinden biri
Steelseries Arctis Pro'dur o. Yayıncı kulaklığı denince yanındaki aparatı yüzünden en ön plana çıkan ve genelde yayıncılar tarafından tercih edilen Arctis Pro oluyor.

Hocam zenginlikle ne alakası var? Konu oraya gelecekse gayet zengin. İstanbul'un en lüks semtlerinin birinde yaklaşık 3 yıldır kirada oturuyor. 2 farklı arabası var ve şuan kendisine ait bir arazide villa inşa ettiriyor. Ayrıca bunlar dağın görünen kısmı. 2021 yılında sızdırılan bir bilgiye göre 3 yıllık kazancı 500 bin dolar olarak gözüküyordu. Günümüzde 2021 yılına ve öncesine kıyasla çok daha fazla izlendiğini ve sponsorlukları da düşünürsek gelirini sen düşün artık.

Kullandığı ürün Razer Barracuda X White 2022 gibi duruyor. Yanıt veren herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 2090187
Yuh bee. Adam para konusunda bazı espriler yapıyordu bende adamı sponsor paralarıyla geçinen gelirsiz biri olarak düşünmüştüm.

Ben tuğkan abiden görüp Barracuda X aldım ama mesela Synapse desteği yok o sponsor zaten en iyisi gelmiştir ona Barracuda produr.

Valla kulaklığı nedir bilmiyorum ama hawk koltuk kullanıyor diye hawk koltuk aldım pişman oldum. Yayıncıların kullandıkları yada övdükleri ürünleri 2 kere düşünüp almak lazım.

Vallahi kulaklığı nedir bilmiyorum ama Hawk koltuk kullanıyor diye Hawk koltuk aldım pişman oldum. Yayıncıların kullandıkları ya da övdükleri ürünleri 2 kere düşünüp almak lazım.

Koltuk olarak bende Hawk kullanıyorum çok çok iyi olmasa bile orta seviye güzel koltukları var (bir de ben en alt model fab V4 kullanıyorum)

Koltuk olarak bende Hawk kullanıyorum çok çok iyi olmasa bile orta seviye güzel koltukları var (bir de ben en alt model fab V4 kullanıyorum)
Bende de fab 4 var yastığını çıkardım rahatsız ediyordu. Yaslanma yeri ergonomisi rahat gelmedi bana dik. Oturma yeride sert. Önceden kullandığım ofis koltuğu daha rahattı çok fazla deforma olduğu olduğu için değiştirmek zorunda kaldım. Mekanizma ve kumaşı kaliteli hawk'ın onun dışında pek içime sinmedi almış bulunduk kullanacağım mecburen.

Bende de fab 4 var yastığını çıkardım rahatsız ediyordu. Yaslanma yeri ergonomisi rahat gelmedi bana dik. Oturma yeri de sert. Önceden kullandığım ofis koltuğu daha rahattı çok fazla deforma olduğu olduğu için değiştirmek zorunda kaldım. Mekanizma ve kumaşı kaliteli Hawk'ın onun dışında pek içime sinmedi almış bulunduk kullanacağım mecburen.

Haklısın oturma yeri gerçekten sert, sırt yastığı yumuşak ama kafa yastığı acayip sert.

Geri
Yukarı